DrakX - en to lv translation catalogue (1865 entries)

en: 		 user name: %s
    		 on path: %s
lv: 		 lietotāja vārds: %s
    		 ceļš: %s

en: 	-Hard drive.
lv: 	-Cietais disks.

en: 	-Network by FTP.
lv: 	-Tīkls ar FTP.

en: 	-Network by SSH.
lv: 	-Tīkls ar SSH.

en: 	-Network by rsync.
lv: 	-Tīkls ar rsync.

en: 	-Network by webdav.
lv: 	-Tīkls ar webdav.

en: 	-Tape
lv: 	-Lenta

en: 	Backups use tar and bzip2
lv: 	Dublēšanai izmantot tar un bzip2

en: 	Backups use tar and gzip
lv: 	Dublēšanai izmantot tar un gzip

en: 	Do not include System Files
lv: 	Neiekļaut sistēmas failus

en: 
    
    
    Note: if you've an ISA PnP sound card, you'll have to use the sndconfig program.  Just type "sndconfig" in a console.
lv: 
    
    
    Ievērojiet: ja Jums ir ISA PnP skaņu karte, Jums būs jālieto sndconfig programma. Vienkārši uzrakstiet "sndconfig" konsolē.

en: 
    
    (WARNING! You're using XFS for your root partition,
    creating a bootdisk on a 1.44 Mb floppy will probably fail,
    because XFS needs a very large driver).
lv: 
    
    (BRĪDINĀJUMS! Jūs lietojat XFS priekš saknes diska sadaļas,
    ielādes diska izveide uz 1.44 Mb disketes visdrīzāk neizdosies,
    jo XFS nepieciešams ļoti apjomīgs draiveris).

en: 
    
    Your card currently use the %s"%s" driver (default driver for your card is "%s")
lv: 
    
    Jūsu karte petreiz izmanto %s"%s" draiveri (noklusētais draiveris priekš Jūsu kartes ir "%s")

en: 
                        DrakBackup Report Details
lv: 
                        DrakBackup ziņojuma detaļas

en: 
     FTP connection problem: It was not possible to send your backup files by FTP.
lv: 
    FTP savienojuma problēma: nebija iespējams nosūtīt Jūsu dublēšanas failus pa FTP.

en: 
    - Burn to CD
lv: 
    - Ierakstīt CD

en: 
    - Delete hard drive tar files after backup.
lv: 
    - Izdzēst cietā diska tar failus pēc dublēšanas.

en: 
    - Options:
lv: 
    - Opcijas:

en: 
    - Other Files:
lv: 
    - Citi faili:

en: 
    - Save on Hard drive on path: %s
lv: 
    - Saglabāt uz cietā diska ceļā: %s

en: 
    - Save to Tape on device: %s
lv: 
    - Saglabāt uz lentas iekārtā : %s

en: 
    - Save via %s on host: %s
lv: 
    - Saglabāt, izmantojot %s, uz hosta %s

en: 
    - System Files:
lv: 
    - Sistēmas faili:

en: 
    - User Files:
lv: 
    - Lietotāju faili:

en: 
    Backup Sources:
lv: 
    Dublēšanas avoti:

en: 
    Drakbackup activities via %s:
lv: 
    Drakbackup aktivitātes caur %s:

en: 
    Drakbackup activities via CD:
lv: 
    Drakbackup aktivitātes caur CD:

en: 
    Drakbackup activities via tape:
lv: 
    Drakbackup aktivitātes caur tape:

en: 
    If you have an ISA card, the values on the next screen should be right.
    
    If you have a PCMCIA card, you have to know the "irq" and "io" of your card.
lv: 
    Ja jums ir ISA karte, vērtībām nākamajā ekrānā jābūt pareizām.
    
    Ja jums ir PCMCIA karte, jums ir jāzina kartes irq un io.

en: 
    Mark the printers which you want to transfer and click 
    "Transfer".
lv: 
    Atzīmējiet printerus, kurus vēlaties pārcelt, un
    klikšķiniet uz "Pārcelt".

en: 
    Please check all options that you need.
lv: 
    Lūdzu, atzīmējiet visas nepieciešamās opcijas.

en: 
    There are %d unknown printers directly connected to your system
lv: 
    Jūsu sistēmai ir tieši pievienoti %d nezināmi printeri

en: 
    There is one unknown printer directly connected to your system
lv: 
    Jūsu sistēmai ir tieši pievienots viens nezināms printeris

en: 
    This special Bootstrap
    partition is for
    dual-booting your system.
lv: 
    Šī speciālā Bootstrap
    sadaļa ir paredzēta jūsu
    sistēmas duālai sāknēšanai.

en: 
    Warning
    
    Please read carefully the terms below. If you disagree with any
    portion, you are not allowed to install the next CD media. Press 'Refuse' 
    to continue the installation without using these media.
    
    
    Some components contained in the next CD media are not governed
    by the GPL License or similar agreements. Each such component is then
    governed by the terms and conditions of its own specific license. 
    Please read carefully and comply with such specific licenses before 
    you use or redistribute the said components. 
    Such licenses will in general prevent the transfer,  duplication 
    (except for backup purposes), redistribution, reverse engineering, 
    de-assembly, de-compilation or modification of the component. 
    Any breach of agreement will immediately terminate your rights under 
    the specific license. Unless the specific license terms grant you such
    rights, you usually cannot install the programs on more than one
    system, or adapt it to be used on a network. In doubt, please contact 
    directly the distributor or editor of the component. 
    Transfer to third parties or copying of such components including the 
    documentation is usually forbidden.
    
    
    All rights to the components of the next CD media belong to their 
    respective authors and are protected by intellectual property and 
    copyright laws applicable to software programs.
lv: 
    Brīdinājums
    
    Lūdzu rūpīgi izlasiet zemāk esošos nosacījumus. Ja jūs nepiekrītat kādai
    to daļai, jūs nedrīkstat instalēt no šī CD. Nospiediet 'Noraidīt', lai
    turpinātu instalēšanu, neizmantojot šo datu nesēju.
    
    
    Daži šajā CD datu nesējā esošie komponenti nav pakļauti GPL licencei vai
    līdzīgiem līgumiem. Katra šāda komponenta izmantošanu nosaka atsevišķas
    licences noteikumi un nosacījumi. Lūdzu rūpīgi to izlasiet un ievērojiet
    tās nosacījumus, pirms izmantot vai izplatīt uzskaitītos komponentus.
    Šīs licences pārsvarā aizliegs jums pārsūtīt, dublēt (izņemot rezerves
    kopēšanas nolūkus), izplatīt tālāk, reversi uzbūvēt, de-asamblēt,
    de-kompilēt vai modificēt šo kompomentu. Jebkurš šīs vienošanās pārkāpums
    jums automātiski atņems tiesības, ko piešķīrusi attiecīgā licence. Izņemot
    gadījumus, kad konkrētas licences nosacījumi jums dod šādas tiesības, jūs
    parasti nedrīkstat instalēt šādu programmu uz vairāk, kā vienas sistēmas
    vai pielāgot to izmantošanai tīklā. Ja šaubaties, lūdzu sazinieties ar
    komponenta izplatītāju vai redaktoru.
    Šādu komponentu, tajā skaitā arī iekļautās dokumentācijas, nodošana
    trešajām personām vai kopēšana parasti ir aizliegta.
    
    
    Visas nākamajā CD datu nesējā iekļauto komponentu tiesības pieder to
    attiecīgajiem autoriem, un tās aizsargā intelektuālā īpašuma un
    autortiesību likumi, kas attiecas uz programnodrošinājumu.

en: 
    Welcome to the Printer Setup Wizard
    
    This wizard allows you to install local or remote printers to be used from this machine and also from other machines in the network.
    
    It asks you for all necessary information to set up the printer and gives you access to all available printer drivers, driver options, and printer connection types.
lv: 
    Laipni lūdzam pie Printera uzstādīšanas meistara
    
    Šis meistars ļaus Jums instalēt lokālos vai attālinātos printerus, lai lietotu tos no šī datora, vai no citiem datoriem tīklā.
    
    Tas pajautās visu nepieciešamo informāciju, lai uzstādītu printeri, un dos pieeju pie pieejamajiem printeru draiveriem un savienojumu ipiem.

en:           All of your selected data have been
lv:           Visi Jūsu izvēlētie dati tika

en:           Successfuly Restored on %s
lv:           veiksmīgi atjaunoti uz %s

en:          Restore Configuration
lv:          Atjaunot konfigurāciju

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
lv:    <Tab>/<Alt-Tab> pāriet | <Space> izvēlēties | <F12> uz nākamo ekrānu

en:  (Default)
lv:  (Noklusēts)

en:  (Make sure that all your printers are connected and turned on).
lv: (Pārliecinieties, ka visi jūsu printeri ir pievienoti un ieslēgti).

en:  (Parallel Ports: /dev/lp0, /dev/lp1, ..., equivalent to LPT1:, LPT2:, ..., 1st USB printer: /dev/usb/lp0, 2nd USB printer: /dev/usb/lp1, ...).
lv:  (Paralēlie porti: /dev/lp0, /dev/lp1, ..., ekvivalenti LPT1:, LPT2:, ..., 1. USB printeris: /dev/usb/lp0, 2. USB printeris: /dev/usb/lp1, ...).

en:  (driver %s)
lv:  (draiveris %s)

en:  (multi-session)
lv:  (vairāku sesiju)

en:  Erase Now
lv:  Dzēst tagad

en:  Error while sending mail.
lv:  Kļūda pasta sūtīšanas laikā.

en:  If the desired printer was auto-detected, simply choose it from the list and then add user name, password, and/or workgroup if needed.
lv: Vēlamais printeris netika noteikts automātiski, vienkārši izvēlieties to no saraksta un tad pievienojiet lietotāja vārdu, paroli un darbagrupu, ja nepieciešams.

en:  enter `void' for void entry
lv:  ievadiet `void' priekš tukša ieraksta

en:  on LPD server "%s", printer "%s"
lv:  uz LPD servers "%s", printeris "%s"

en:  on Novell server "%s", printer "%s"
lv:  uz Novell servers "%s", printeris "%s"

en:  on SMB/Windows server "%s", share "%s"
lv:  uz SMB/Windows servera "%s", koplietojums "%s"

en:  on device: %s
lv:  uz iekārtas: %s

en: "Menu" key
lv: "Menu" taustiņš

en: %d comma separated numbers
lv: %d ar komatu atdalīti skaitļi

en: %d comma separated strings
lv: %d ar komatu atdalītas rindas

en: %d minutes
lv: %d minūtes

en: %d packages
lv: %d pakotnes

en: %d seconds
lv: %d sekundes

en: %s formatting of %s failed
lv: %s formatēšana %s neizdevās

en: %s is not in the scanner database, configure it manually?
lv: %s nav atrodams skeneru datubāzē, vai konfigurēt manuāli?

en: %s not responding
lv: %s neatsaucas

en: (This) DHCP Server IP
lv: (Šī) DHCP servera IP

en: (already added %s)
lv: (jau pievienots %s)

en: (module %s)
lv: (modulis %s)

en: (on %s)
lv: uz %s)

en: (on this machine)
lv: (pie šī datora)

en: , %s sectors
lv: , %s sektori

en: , TCP/IP host "%s", port %s
lv: , TCP/IP resurss "%s", ports %s

en: , host "%s", port %s
lv: , hosts "%s", ports %s

en: , multi-function device
lv: , daudzfunkcionāla ierīce

en: , multi-function device on HP JetDirect
lv: , daudzfunkcionāla ierīce pie HP JetDirect

en: , multi-function device on USB
lv: , daudzfunkcionāla ierīce pie USB

en: , network printer "%s", port %s
lv: , tīkla printeris "%s", ports %s

en: , printer "%s" on SMB/Windows server "%s"
lv: . printeris "%s" uz SMB/Windows servera "%s"

en: , printer "%s" on server "%s"
lv: , printeris "%s" pie servera "%s"

en: , printing to %s
lv: , drukāju uz %s

en: , using command %s
lv: , lietojot komandu %s

en: /File/-
lv: /Fails/-

en: /File/Save _As
lv: /Fails/Saglabāt _kā

en: /File/_New
lv: /Fails/_Jauns

en: /File/_Open
lv: /Fails/_Atvērt

en: /File/_Quit
lv: /Fails/_Iziet

en: /File/_Save
lv: /Fails/_Saglabāt

en: /Help/_About...
lv: /Palīdzība/_Par...

en: /Options/Test
lv: /Opcijas/Tests

en: /_About...
lv: /P_ar...

en: /_Actions
lv: /_Darbības

en: /_Delete
lv: /_Dzēst

en: /_Edit
lv: /_Labot

en: /_File
lv: /_Fails

en: /_Help
lv: /_Palīdzība

en: /_Options
lv: /_Opcijas

en: /_Quit
lv: /_Iziet

en: /_Refresh
lv: /_Atsvaidzināt

en: /_Report Bug
lv: /_Ziņot kļūdu

en: 1 button
lv: 1 poga

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 16 million colors (24 bits)
lv: 16 miljoni krāsu (24 biti)

en: 2 buttons
lv: 2 pogas

en: 256 colors (8 bits)
lv: 256 krāsas (8 biti)

en: 3 buttons
lv: 3 pogas

en: 32 thousand colors (15 bits)
lv: 32 tūkstoši krāsu (15 biti)

en: 4 billion colors (32 bits)
lv: 4 miljardi krāsu (32 biti)

en: 64 MB or more
lv: 64 MB vai vairāk

en: 65 thousand colors (16 bits)
lv: 65 tūkstoši krāsu (16 biti)

en: <- Previous
lv: <- Atpakaļ

en: <-- Del User
lv: <-- Dzēst lietotāju

en: <-- Delete
lv: <-- Izdzēst

en: => Notice, a label changed:
    %s
lv: => Ievērojiet, uzraksts mainījies:
    %s

en: => There are many things to choose from (%s).
lv: => Ir daudzas lietas, no kurām izvēlēties (%s).

en: A custom bootdisk provides a way of booting into your Linux system without
    depending on the normal bootloader. This is useful if you don't want to install
    LILO (or grub) on your system, or another operating system removes LILO, or LILO doesn't
    work with your hardware configuration. A custom bootdisk can also be used with
    the Mandrake rescue image, making it much easier to recover from severe system
    failures. Would you like to create a bootdisk for your system?
    %s
lv: Pielāgotā sāknēšanas diskete piedāvā veidu, kā sāknēt jūsu Linux sistēmu
    neatkarīgi no parastā sāknētāja. Tas ir noderīgi, ja jūs nevēlaties savā
    sistēmā uzstādīt LILO (vai grub), vai kāda cita operētājsistēma izdzēš
    LILO, vai arī LILO nedarbojas ar jūsu dzelžu konfigurāciju. Pielāgoto
    sāknēšanas disketi var izmantot arī kopā ar Mandrake glabšanas attēlu,
    atvieglojot atjaunošanu pēc smagiem sistēmas bojājumiem. Vai vēlaties
    izveidot jūsu sistēmai pielāgotu sāknēšanas disketi?
    %s

en: A custom bootdisk provides a way of booting into your Linux system without
    depending on the normal bootloader. This is useful if you don't want to install
    SILO on your system, or another operating system removes SILO, or SILO doesn't
    work with your hardware configuration. A custom bootdisk can also be used with
    the Mandrake rescue image, making it much easier to recover from severe system
    failures.
    
    If you want to create a bootdisk for your system, insert a floppy in the first
    drive and press "Ok".
lv: Pielāgotā sāknēšanas diskete piedāvā veidu, kā sāknēt jūsu Linux sistēmu
    neatkarīgi no parastā sāknētāja. Tas ir noderīgi, ja jūs nevēlaties savā
    sistēmā uzstādīt SILO, vai kāda cita operētājsistēma izdzēš SILO,
    vai arī SILO nedarbojas ar jūsu dzelžu konfigurāciju. Pielāgoto
    sāknēšanas disketi var izmantot arī kopā ar Mandrake glābšanas attēlu,
    atvieglojot atjaunošanu pēc smagiem sistēmas bojājumiem.
    
    Ja vēlaties izveidot jūsu sistēmai pielāgotu sāknēšanas disketi,
    ielieciet sisketi pirmajā iekārtā un nospiediet "Labi".

en: A graphical environment with user-friendly set of applications and desktop tools
lv: Grafiskā vide ar lietotājiem draudzīgu programmu komplektu un darbavirsmas rīkiem

en: A library which defends against buffer overflow and format string attacks.
lv: Bibliotēka, kas aizsargā pret bufera pārpildīšanas un rindas formāta uzbrukumiem.

en: A printer named "%s" already exists under %s. 
    Click "Transfer" to overwrite it.
    You can also type a new name or skip this printer.
lv: Printeris ar vārdu "%s" jau eksistē zem %s. 
    Klikšķiniet uz "Pārlikt" lai pārrakstītu to.
    Jūs varat arī ierakstīt jaunu vārdu, vai izlaist šo printeri.

en: A problem occured while restarting the network: 
    
    %s
lv: Pārstartējot tīklu, uzradās problēma: 
    
    %s

en: A tool to monitor your logs
lv: Rīks žurnālu pārlūkošanai

en: A valid URI must be entered!
lv: Jāievada pareizs URI!

en: ADSL connection
lv: ADSL savienojums

en: ALL existing partitions and their data will be lost on drive %s
lv: VISAS diska %s sadaļas un tajās esošie dati tiks pazaudēti

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: About Harddrake
lv: Par HardDrake

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Accept user
lv: Apstiprināt lietotāju

en: Account Login (user name)
lv: Konta nosaukums (lietotāja vārds)

en: Account Password
lv: Konta parole

en: Across Network
lv: pa tīklu

en: Activates/Deactivates all network interfaces configured to start
    at boot time.
lv: Aktivizē/Deaktivizē visus tīkla interfeisus, kas ir konfigurēti
    startēšanai sistēmas sāknēšanas laikā.

en: Adapter %s: %s
lv: Adapteris %s: %s

en: Add
lv: Pievienot

en: Add Client -->
lv: Pievienot klientu -->

en: Add User -->
lv: Pievienot lietotāju -->

en: Add a module
lv: Pievienot moduli

en: Add a new printer
lv: Pievienot jaunu printeri

en: Add a new rule at the end
lv: Pievienot jaunu noteikumu beigās

en: Add a user
lv: Lietotāju pievienošana

en: Add an item
lv: Pievienot vienību

en: Add this printer to Star Office/OpenOffice.org/GIMP
lv: Pievienot šo printeri Star Office/OpenOffice.org/GIMP

en: Add to LVM
lv: Pievienot LVM

en: Add to RAID
lv: Pievienot pie RAID

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Add/Del Clients
lv: Pielikt/noņemt klientus

en: Add/Del Users
lv: Pielikt/noņemt lietotājus

en: Adding printer to Star Office/OpenOffice.org/GIMP
lv: Pievienoju printeri Star Office/OpenOffice.org/GIMP

en: Advanced
lv: Izvērsta

en: Advanced Configuration
lv: Izvērsta konfigurācija

en: Advanced Options
lv: Paplašinātas Opcijas

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: After changing type of partition %s, all data on this partition will be lost
lv: Pēc sadaļas %s tipa nomaiņas visi šajā sadaļā esošie dati tiks pazaudēti

en: After formatting partition %s, all data on this partition will be lost
lv: Pēc sadaļas %s formatēšanas visi šajā sadaļā esošie dati tiks pazaudēti

en: After resizing partition %s, all data on this partition will be lost
lv: Pēc sadaļas %s izmēra maiņas visi šajā sadaļā esošie dati tiks pazaudēti

en: After this is done, we recommend that you restart your X environment to avoid any hostname-related problems.
lv: Kad tas tiks paveikts, mēs rekomendējam restartēt X vidi, lai izvairītos no problēmām, saistītām ar hosta vārdu.

en: Albania
lv: Albānija

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: All
lv: Viss

en: All data on this partition should be backed-up
lv: Visiem šīs sadaļas datiem jāizveido rezerves kopijas

en: All incidents will be followed up by a single qualified MandrakeSoft technical expert.
lv: Visiem incidentiem sekos viens kvalificēts MandrakeSoft tehniskais eksperts.

en: All primary partitions are used
lv: Visas primārās sadaļas izmantotas

en: Allow all users
lv: Atļaut visus lietotājus

en: Alt and Shift keys simultaneously
lv: Alt un Shift taustiņi vienlaicīgi

en: Alternative drivers
lv: alternatīvi draiveri

en: Alternative test page (A4)
lv: Alternatīva izmēģinājuma lapa (A4)

en: Alternative test page (Letter)
lv: Alternatīva izmēģinājuma lapa (Letter)

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Amusement programs: arcade, boards, strategy, etc
lv: Izklaides programmas: arkāde, galdiņspēles, stratēģija u.c.

en: An error occurred
lv: Atklāta kļūda

en: An error occurred - no valid devices were found on which to create new filesystems. Please check your hardware for the cause of this problem
lv: Atklāta kļūda - nav atrasta neviena ierīce, kas derētu jaunu failsistēmu veidošanai. Lūdzu pārbaudiet dzelžus, lai noskaidrotu problēmas iemeslu

en: An error occurred, but I don't know how to handle it nicely.
    Continue at your own risk.
lv: Atklāta kļūda, bet es nezinu, kā ar to pareizi apieties.
    Turpiniet, ja vēlaties riskēt.

en: An online platform to respond to enterprise support needs.
lv: Tiešsaistes platforma, lai atbildētu uz kompānijas specifiskām atbalsta vajadzībām.

en: Anacron is a periodic command scheduler.
lv: Anacron ir periodisku komandu plānotājs.

en: And, of course, push multimedia to its limits with the very latest software to play videos, audio files and to handle your images or photos.
lv: Mandrake Linux 9.2 ļauj Jums lietot pašu pēdējo programmnodrošinājumu, lai atskaņotu audio failus, rediģētu un uzturētu attēlus jeb fotogrāfijas, un apskatītu video

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Another one
lv: Cits

en: Antarctica
lv: Antarktīda

en: Antigua and Barbuda
lv: Antigva un Barbuda

en: Apache World Wide Web Server
lv: Apache WWW serveris

en: Apache is a World Wide Web server. It is used to serve HTML files and CGI.
lv: Apache ir Vispasaules tīmekļa (WWW) serveris. Tas tiek izmantots HTML
    failu un CGI izplatīšanai.

en: Append
lv: Papildināt

en: Application:
lv: Aplikācija:

en: Apply filter
lv: Pielietot filtru

en: April
lv: Aprīlis

en: Arabic
lv: Arābu

en: Are you sure that you want to set up printing on this machine?
lv: Vai tiešām vēlaties uzstādīt drukāšanu uz šī datora?

en: Area:
lv: Apgabals:

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Armenian (old)
lv: Armēnijas (vecā)

en: Armenian (phonetic)
lv: Armēnijas (fonētiskā)

en: Armenian (typewriter)
lv: Armēnijas (rakstāmmašīna)

en: August
lv: Augusts

en: Australia
lv: Austrālija

en: Australian Optus cable TV
lv: Austrāliešu Optus kabeļu TV

en: Austria
lv: Austrija

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Authentication LDAP
lv: LDAP autentikācija

en: Authentication NIS
lv: NIS autentikācija

en: Authentication Windows Domain
lv: Windows Domain autentikācija

en: Authors:
lv: Autori:

en: Auto Install
lv: Automātiska instalēšana

en: Auto Install Configurator
lv: Automātiskās instalēšanas konfigurētājs

en: Auto allocate
lv: Izvietot automātiski

en: Auto-detect
lv: Automātiska noteikšana

en: Auto-detect printers connected directly to the local network
lv: Automātiski noteikt printerus, kas pa tiešo pievienoti lokālajam tīklam

en: Auto-detect printers connected to machines running Microsoft Windows
lv: Automātiski noteikt printerus, kas pievienoti datoriem ar Microsoft Windows

en: Auto-detect printers connected to this machine
lv: Automātiski noteikt šim datoram pievienotos printerus

en: Auto-detected
lv: Automātiska noteikšana

en: Autologin
lv: Autopieslēgšanās

en: Automated
lv: Automātisks

en: Automatic IP
lv: Automātisks IP

en: Automatic detection and configuration of hardware at boot.
lv: Automātiska dzelžu noteikšana un konfigurēšana sāknēšanas laikā.

en: Automatic reconfiguration
lv: Automātiska pārkonfigurēšana

en: Automatic time synchronization (using NTP)
lv: Automātiska laika sinhronizācija (izmantojot NTP)

en: Autoprobe
lv: Aptaujāt

en: Available printers
lv: Pieejamie printeri

en: Azerbaidjani (latin)
lv: Azerbaidžānas (latīņu)

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Backup Now
lv: Sākt dublēšanu

en: Backup Now from configuration file
lv: Sākt dublēšanu, izmantojot konfigurācijas failu

en: Backup Other files...
lv: Dublēt citus failus...

en: Backup System
lv: Dublēšanas sistēma

en: Backup User files...
lv: Dublēt lietotāja failus...

en: Backup Users
lv: Dublēt lietotājus

en: Backup files are corrupted
lv: Rezerves kopijas faili ir bojāti

en: Backup files not found at %s.
lv: Rezerves kopijas faili nav atrasti uz %s.

en: Backup other files
lv: Atjaunot citus failus

en: Backup system files
lv: Atjaunot sistēmas failus

en: Backup system files...
lv: Dublēt sistēmas failus...

en: Backup the system files before:
lv: Vispirms dublējiet sistēmas failus:

en: Backup user files
lv: Atjaunot lietotāja failus

en: Backup your System files. (/etc directory)
lv: Dublēt sistēmas failus. (/etc direktoriju)

en: Bad backup file
lv: Slikts rezerves kopijas fails

en: Bad choice, try again
lv: Slikta izvēle, pamēģiniet vēlreiz

en: Bad package
lv: Slikta pakotne

en: Bad password on %s
lv: SLikta parole uz %s

en: Bahamas
lv: Bahamu salas

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Basic
lv: Pamata

en: Be careful: this operation is dangerous.
lv: Esiet uzmanīgi: šī operācija ir bīstama.

en: Be sure a media is present for the device %s
lv: Pārliecinieties ka datu nesējs %s ir vajadzīgajā vietā

en: Because you are doing a network installation, your network is already configured.
    Click on Ok to keep your configuration, or cancel to reconfigure your Internet & Network connection.
lv: Jūsu tīkls jau ir nokonfigurēts, jo veicat tīkla instalāciju.
    Klikšķiniet uz Labi, lai paturētu konfigurāciju, vai uz Atlikt, lai konfigurētu Internet un tīkla savienojumu.

en: Become a MandrakeExpert
lv: Kļūstiet par MandrakeEkspertu

en: Before installing any fonts, be sure that you have the right to use and install them on your system.
    
    -You can install the fonts the normal way. In rare cases, bogus fonts may hang up your X Server.
lv: Pirms instalēt fontus, pārliecinieties vai Jums ir tiesības tos lietot un instalēt uz sistēmas.
    
    -Jūs varat instalēt fontus normālā veidā. Retos gadījumos dīvaini fonti var uzkārt X serveri.

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belarusian
lv: Baltkrievijas

en: Belgian
lv: Beļģijas

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Benin
lv: Benina

en: Bermuda
lv: Bermundu salas

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Books and Howto's on Linux and Free Software
lv: Grāmatas un Howto faili par Linux un Brīvo programmatūru

en: Boot Protocol
lv: Sāknēšanas protokols

en: Boot Style Configuration
lv: Sāknēšanas stila konfigurēšana

en: Boot device
lv: Sāknējamā ierīce

en: Bootloader installation
lv: Sāknētāja instalēšana

en: Bootloader main options
lv: Sāknētāja galvenās opcijas

en: Bootloader to use
lv: Kuru OS ielādētāju lietot

en: Bosnia and Herzegovina
lv: Bosnija Hercogovina

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Both Shift keys simultaneously
lv: Abi Shift taustiņi vienlaicīgi

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Brazilian (ABNT-2)
lv: Brazīlijas (ABNT-2)

en: Bringing down the network
lv: Atslēdzu tīklu

en: Bringing up the network
lv: Iedarbinu tīklu

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas okeāna teritorija

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Browse to new restore repository.
lv: Pārlūkot citu atjaunošanas repozitoriju.

en: Brunei Darussalam
lv: Bruneja

en: Build All Kernels -->
lv: Būvēt visus kodolus -->

en: Build Backup
lv: Būvēt rezerves kopiju

en: Build Whole Kernel -->
lv: Būvēt visu kodolu -->

en: Build the disk
lv: Izveidot disku

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Bulgarian (BDS)
lv: Bulgāru (BDS)

en: Bulgarian (phonetic)
lv: Bulgāru (fonētiskā)

en: Bus
lv: Kopne

en: Bus identification
lv: Kopnes identifikācija

en: Button 2 Emulation
lv: 2. pogas emulācija

en: Button 3 Emulation
lv: 3. pogas emulācija

en: Button `%s': %s
lv: Poga `%s': %s

en: Buttons emulation
lv: Pogu emulācija

en: C and C++ development libraries, programs and include files
lv: C un C++ izstrādes bibliotēkas, programmas un include faili

en: CD in place - continue.
lv: CD savā vietā - turpinu.

en: CD-R / DVD-R
lv: CDROM / DVDROM

en: CUPS configuration
lv: CUPS konfigurācija

en: CUPS does not support printers on Novell servers or printers sending the data into a free-formed command.
lv: CUPS neatbalsta printerus uz Novell serveriem, vai printerus, kas sūta datus brīvi formētā komandā.

en: Cable connection
lv: Kabeļa savienojums

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Cambodia
lv: Kombodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Can't access kernel modules corresponding to your kernel (file %s is missing), this generally means your boot floppy in not in sync with the Installation medium (please create a newer boot floppy)
lv: Nevar piekļūt kodola moduļiem, atbilstošiem Jūsu kodolam (fails %s nav atrodams), parasti tas nozīmē, ka ielādes diskete nav sinhronizēta ar instalācijas datu nesēju (lūdzu izveidojiet jaunāku ielādes disketi)

en: Can't add a partition to _formatted_ RAID md%d
lv: Nevar pievienot sadaļu _formatētam_ RAID md%d

en: Can't create catalog!
lv: Nevar izveidot katalogu!

en: Can't find %s on %s
lv: Nevar atrast %s uz %s

en: Can't launch mkinitrd -f /boot/initrd-%s.img %s.
lv: Nav iespējams izpildīt mkinitrd -f /boot/initrd-%s.img %s.

en: Can't login using username %s (bad password?)
lv: Nevar pieslēgties ar lietotāja vārdu %s (nepareiza parole?)

en: Can't make screenshots before partitioning
lv: Nevar izveidot ekrāna attēlus pirms sadaļu izveides

en: Can't unset mount point as this partition is used for loop back.
    Remove the loopback first
lv: Nevaru noņemt montēšanas punktu, jo šī sadaļa tiek izmantota priekš loopback.
    Vispirms noņemiet loopback

en: Can't use broadcast with no NIS domain
lv: Neva izmantot apraidi bez NIS domēna

en: Can't write /etc/sysconfig/bootsplash
    File not found.
lv: Nav iespējams rakstīt /etc/sysconfig/bootsplash
    Fails nav atrasts.

en: Can't write /etc/sysconfig/bootsplash.
lv: Nav iespējams rakstīt /etc/sysconfig/bootsplash.

en: Canada
lv: Kanāda

en: Canada (cable)
lv: Kanāda (kabelis)

en: Canadian (Quebec)
lv: Kanādas (Kvebeka)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cape Verde
lv: Kabovarde

en: CapsLock key
lv: CapsLock taustiņš

en: Card IO
lv: Kartes IO

en: Card IO_0
lv: Kartes IO_0

en: Card IO_1
lv: Kartes IO_1

en: Card IRQ
lv: Kartes IRQ

en: Card mem (DMA)
lv: Kartes mem (DMA)

en: Card model:
lv: Kartes modelis:

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Cd-Rom labeled "%s"
lv: Cd-Rom ar nosaukumu "%s"

en: Central African Republic
lv: Centrāl Āfrikas republika

en: Chad
lv: Čada

en: Change
    Restore Path
lv: Izmainīt
    atjaunošanas ceļu

en: Change Cd-Rom
lv: Nomainiet Cd-Rom

en: Change partition type
lv: Nomainīt sadaļas tipu

en: Change the printing system
lv: Drukas sistēmas nomaiņa

en: Change type
lv: Mainīt tipu

en: Change your Cd-Rom!
    
    Please insert the Cd-Rom labelled "%s" in your drive and press Ok when done.
    If you don't have it, press Cancel to avoid installation from this Cd-Rom.
lv: Nomainiet Cd-Rom!
    
    Lūdzu ielieciet iekārtā Cd-Rom "%s", kad tas ir izdarīts, nospiediet Labi
    Ja jums nav šī diska, nospiediet Atcelt, lai neinstalētu no šī Cd-Rom.

en: Channel
lv: Kanāls

en: Check bad blocks?
lv: Pārbaudīt sliktos blokus?

en: Checking installed software...
lv: Pārbaudu instalētās programmas...

en: Checking your system...
lv: Pārbaudu jūsu sistēmu...

en: Chile
lv: Čīle

en: China
lv: Ķīna

en: Choose a file
lv: Izvēlieties failu

en: Choose a mirror from which to get the packages
lv: Izvēlieties spoguļserveri, no kura ņemt pakotnes

en: Choose a monitor
lv: Norādiet monitoru

en: Choose a partition
lv: Izvēlieties sadaļu

en: Choose action
lv: Izvēlieties darbību

en: Choose an existing LVM to add to
lv: Norādiet jau esošu LVM kam pievienot

en: Choose an existing RAID to add to
lv: Norādiet eksistējošu RAID, kam pievienot

en: Choose another partition
lv: Izvēlieties citu sadaļu

en: Choose color
lv: Izvēlieties krāsu

en: Choose file
lv: Izvēlieties failu

en: Choose one of the auto-detected printers from the list or enter the hostname or IP and the optional port number (default is 9100) in the input fields.
lv: Izvēlieties vienu no automātiski noteiktajiem printeriem sarakstā, un ievadiet hosta vārdu vai IP, un neobligāti porta numuru (noklusētais ir 9100) ievades laukos.

en: Choose packages to install
lv: Instalējamo pakotņu izvēle

en: Choose the applications that will support the fonts:
lv: Izvēlieties aplikācijas, kas atbalstīs fontus:

en: Choose the connection you want to configure
lv: Izvēlieties savienojumu, kuru vēlaties konfigurēt

en: Choose the default user:
lv: Norādiet noklusēto lietotāju:

en: Choose the floppy drive you want to use to make the bootdisk
lv: Norādiet diskešu iekārtu, ko izmanto distetes veidošanai

en: Choose the mount points
lv: Izvēlieties montēšanas punktus

en: Choose the network interface
lv: Izvēlieties tīkla interfeisu

en: Choose the new size
lv: Norādiet jauno izmēru

en: Choose the packages you want to install
lv: Izvēlieties pakotnes, ko vēlaties instalēt

en: Choose the partitions you want to format
lv: Izvēlieties sadaļas, ko vēlaties formatēt

en: Choose the profile to configure
lv: Izvēlieties konfigurējamo profilu

en: Choose the resolution and the color depth
lv: Norādiet izšķirtspēju un krāsu dziļumu

en: Choose the sizes
lv: Izvēlieties izmērus

en: Choose the window manager to run:
lv: Norādiet izmantojamo logu menedžeri:

en: Choose which services should be automatically started at boot time
lv: Izvēlēties, kurus servisus vajag automātiski startēt ielādes laikā

en: Choose your country
lv: Izvēlieties valsti

en: Choose your filesystem encryption key
lv: Izvēlieties jūsu failsistēmas šifrēšanas atslēgu

en: Choose your keyboard
lv: Tastatūras izvēle

en: Christmas Island
lv: Ziemsvētku sala

en: Chunk size %s
lv: Gabala izmērs %s

en: Circular mounts %s
lv: Cikliski montēšanas punkti %s

en: Clean /tmp at each boot
lv: Iztīrīt /tmp katras sāknēšanas laikā

en: Clear all
lv: Visu dzēst

en: Clients for different protocols including ssh
lv: Klienti dažādiem protokoliem, ieskaitot ssh

en: Close
lv: Aizvērt

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu salas

en: Collapse Tree
lv: Sakļaut koku

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Color depth: %s
lv: Krāsu dziļums: %s

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Compact
lv: Kompakts

en: Computing FAT filesystem bounds
lv: Izskaitļoju FAT failsistēmas robežas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Configuration Wizards
lv: Konfigurēšanas meistari

en: Configuration of a remote printer
lv: Attālināta printera konfigurācija

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure Internet Access...
lv: Konfigurēt Interneta pieeju...

en: Configure Local Area Network...
lv: Konfigurēt lokālo datortīklu...

en: Configure X
lv: X konfigurēšana

en: Configure all heads independently
lv: Konfigurēt visus ekrānus neatkarīgi

en: Configure module
lv: Moduļa konfigurēšana

en: Configure mouse
lv: Peles konfigurēšana

en: Configure networking
lv: Tīkla konfigurēšana

en: Configure only card "%s"%s
lv: Konfigurāt tikai karti "%s"%s

en: Configure services
lv: Servisu konfigurēšana

en: Configure the network now
lv: Tūlīt konfigurēt tīklu

en: Configuring IDE
lv: Konfigurēju IDE

en: Configuring PCMCIA cards...
lv: Konfigurēju PCMCIA kartes...

en: Configuring applications...
lv: Konfigurēju aplikācijas...

en: Configuring network
lv: Konfigurēju tīklu

en: Configuring network device %s
lv: Konfigurēju tīkla iekārtu %s

en: Configuring printer "%s"...
lv: Konfigurēju printeri "%s"...

en: Configuring scripts, installing software, starting servers...
lv: Tiek konfigurēti skripti, instalētas programmas, startēti serveri...

en: Configuring...
lv: Konfigurēju...

en: Congratulations!
lv: Apsveicam!

en: Congratulations, installation is complete.
    Remove the boot media and press return to reboot.
    
    
    For information on fixes which are available for this release of Mandrake Linux,
    consult the Errata available from:
    
    
    %s
    
    
    Information on configuring your system is available in the post
    install chapter of the Official Mandrake Linux User's Guide.
lv: Apsveicam, instalēšana ir pabeigta.
    Izņemiet sāknēšanas datu nesēju un nospiediet ievadu, lai pārstartētu datoru.
    
    
    Lai saņemtu informāciju par labojumiem, kas ir pieejami šim Mandrake Linux
    izdevumam, skatiet Errata failu, kas atrodams
    
    
    %s
    
    
    Informācija par jūsu sistēmas konfigurēšanu ir pieejama Oficiālās
    Mandrake Linux rokasgrāmatas pēcinstalēšanas nodaļā.

en: Connect to the Internet
lv: Savienoties ar Internetu

en: Connect your printer to a Linux server and let your Windows machine(s) connect to it as a client.
    
    Do you really want to continue setting up this printer as you are doing now?
lv: Savienojiet Jūsu printeri ar Linux serveri, un ļaujiet Windows datoriem pieslēgties tam kā klientiem.
    
    Vai tiešām vēlaties turpināt uzstādīt printeri tā, kā darat to tagad?

en: Connect...
lv: Savienoju...

en: Connected
lv: Savienots

en: Connection Configuration
lv: Savienojuma konfigurēšana

en: Connection name
lv: Savienojuma nosaukums

en: Connection speed
lv: Savienojuma ātrums

en: Connection timeout (in sec)
lv: Savienojuma taimauts (sek.)

en: Connection type:
lv: Savienojuma tips:

en: Console Tools
lv: Konsoles rīki

en: Contacting Mandrake Linux web site to get the list of available mirrors...
lv: Pieslēdzos Mandrake Linux tīmeklim, lai saņemtu pieejamo spoguļserveru sarakstu sarakstu...

en: Contacting the mirror to get the list of available packages...
lv: Pieslēdzos spoguļserverim, lai saņemtu pieejamo pakotņu sarakstu

en: Content of the file
lv: Faila saturs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue anyway?
lv: Tad turpināt?

en: Control and Shift keys simultaneously
lv: Ctrll un Shift taustiņi vienlaicīgi

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Copying %s
lv: Kopēju %s

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
lv: Kotdivuāra

en: Couldn't access the floppy!
lv: Nevarēju piekļūt disketei!

en: Country / Region
lv: Valsts

en: Create
lv: Izveidot

en: Create a bootdisk
lv: Sistēmdisketes radīšana

en: Create a new partition
lv: Izveidot jaunu sadaļu

en: Create new theme
lv: Izveidot jaunu tēmu

en: Creating and formatting file %s
lv: Veidoju un formatēju failu %s

en: Creating auto install floppy...
lv: Sagatavoju auto instalēšanas disketi

en: Creating bootdisk...
lv: Gatavoju sāknēšanas disketi

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Croatian
lv: Horvātijas

en: Cron not available yet as non-root
lv: Cron vēl nav pieejams citiem lietotājiem, kā root

en: Ctrl and Alt keys simultaneously
lv: Ctrl un Alt taustiņi vienlaicīgi

en: Cuba
lv: Kuba

en: Current configuration of `%s':
    
    Network: %s
    IP address: %s
    IP attribution: %s
    Driver: %s
lv: Patreizējā `%s' konfigurācija:
    
    Tīkls: %s
    IP adrese: %s
    IP atribūtika: %s
    Draiveris: %s

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Custom
lv: Pielāgota

en: Custom Restore
lv: Pielāgota atjaunošna

en: Custom disk partitioning
lv: Pielāgots disku sadalījums

en: Cylinder %d to %d
lv: No cilindra %d līdz cilindram %d

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Czech (QWERTY)
lv: Čehijas (QWERTY)

en: Czech (QWERTZ)
lv: Čehijas (QWERTZ)

en: Czech Republic
lv: Čehijas Republika

en: DHCP Client
lv: DHCP klients

en: DHCP Server Configuration.
    
    Here you can select different options for the DHCP server configuration.
    If you don't know the meaning of an option, simply leave it as it is.
lv: DHCP servera konfigurēšana.
    
    Šeit varat izvēlēties dažādas DHCP servera konfigurācijas opcijas.
    Ja nezinat opcijas nozīmi, vienkārši atstājiet to tādu, kā ir.

en: DHCP client
lv: DHCP klients

en: DNS server
lv: DNS serveris

en: DNS server address should be in format 1.2.3.4
lv: DNS servera adreses formātam jābūt 1.2.3.4

en: DOS drive letter: %s (just a guess)
lv: DOS iekārtas burts: %s (tikai minējums)

en: Danish
lv: Dānijas

en: Database
lv: Datubāzes

en: Database Server
lv: Datubāzu serveris

en: Day
lv: Diena

en: December
lv: Decembris

en: Default
lv: Noklusēts

en: Default OS?
lv: Noklusētā OS?

en: Default printer
lv: Noklusētais printeris

en: Del profile...
lv: Dzēst profilu...

en: Delay before booting default image
lv: Pauze pirms noklusētās sistēmas ielādes

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Delete All NBIs
lv: Izdzēst visus NBI

en: Delete selected rule
lv: Dzēst izvēleto noteikumu

en: Denmark
lv: Dānija

en: Description
lv: Apraksts

en: Description of the fields:
lv: Lauku apraksts:

en: Detailed information
lv: Detalizēta informācija

en: Details
lv: Detaļas

en: Detected %s
lv: Atklāts %s

en: Detected hardware
lv: Noteiktā aparatūras

en: Detected model: %s %s
lv: Atklātais modelis: %s %s

en: Detecting devices...
lv: Noskaidroju ierīces...

en: Detection in progress
lv: Notiek noteikšana

en: Development
lv: Izstrāde

en: Device:
lv: Ierīce:

en: Dialing mode
lv: Zvanīšanas režīms

en: Dialup options
lv: Iezvanpieejas opcijas

en: Did it work properly?
lv: Vai izdrukāja pareizi?

en: Directory %s already contains data
    (%s)
lv: Direktorijā %s jau ir dati
    (%s)

en: Disable Server
lv: Aizliegt serveri

en: Disabling servers...
lv: Aizliedzu serverus...

en: Disconnect...
lv: Atvienoju...

en: Display logo on Console
lv: Attēlot logo konsolē.

en: Display theme
    under console
lv: Attēlot tēmu
    zem konsoles

en: Djibouti
lv: Džibuti

en: Do it!
lv: Aiziet!

en: Do new backup before restore (only for incremental backups.)
lv: Veiciet jaunu dublēšanu pirms atjaunošanas (tikai papildinošām rezerves kopijām.)

en: Do not include critical files (passwd, group, fstab)
lv: Neiekļaut kritiskos failus (passwd, group, fstab)

en: Do not include the browser cache
lv: Neiekļaut pārlūka kešu

en: Do not print any test page
lv: Nedrukāt nevienu izmēģinājuma lapu

en: Do not transfer printers
lv: Nepārcelt printerus

en: Do you have an ISA sound card?
lv: Vai Jums ir ISA skaņas karte?

en: Do you have another one?
lv: Vai ir vēl kāds?

en: Do you have any %s interfaces?
lv: Vai datorā ir kāds %s interfeiss?

en: Do you really want to remove the printer "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt printeri "%s"?

en: Do you want the BackSpace to return Delete in console?
lv: Vai vēlaties, lai BackSpace konsolē darbotos kā Delete?

en: Do you want to click on this button?
lv: Vai vēlaties uzklikšķināt uz šīs pogas?

en: Do you want to enable printing on printers in the local network?
lv: Vai vēlaties ieslēgt drukāšanu uz lokālā tīkla printeriem?

en: Do you want to enable printing on the printers mentioned above or on printers in the local network?
lv: Vai vēlaties atļaut drukāšanu uz augstāk minētajiem printeriem, vai uz printeriem lokālajā tīklā?

en: Do you want to enable printing on the printers mentioned above?
lv: Vai vēlaties ieslēgt drukāšanu uz augstāk norādītajiem printeriem?

en: Do you want to save /etc/fstab modifications
lv: Vai vēlaties saglabāt /etc/fstab izmaiņas

en: Do you want to set this printer ("%s")
    as the default printer?
lv: Vai vēlaties norādīt printeri ("%s")
    kā noklusēto printeri?

en: Do you want to start the connection at boot?
lv: Vai vēlaties startēt savienojumu palaišanas laikā?

en: Do you want to test the configuration?
lv: Vai vēlaties izmēģināt šo konfigurāciju?

en: Do you want to try to connect to the Internet now?
lv: Vai vēlaties mēģināt savienoties ar internetu tūlīt?

en: Do you want to use aboot?
lv: Vai vēlaties izmantot aboot?

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Does not appear to be recordable media!
lv: Neizskatās pēc ierakstāma datu nesēja!

en: Domain
lv: Domēns

en: Domain Admin Password
lv: Domēna administratora parole

en: Domain Admin User Name
lv: Domēna administratora lietotāja vārds

en: Domain Authentication Required
lv: Nepieciešama Domain autentikācija

en: Domain Name Server
lv: Domēna nosaukumu serveris

en: Domain name
lv: Domēna nosaukums

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikas Republika

en: Done
lv: Izdarīts

en: Down
lv: Uz leju

en: DrakSec Basic Options
lv: DrakSec pamata opcijas

en: Drakbackup Configuration
lv: Drakbackup konfigurēšana

en: Driver
lv: Draiveris

en: Driver:
lv: Draiveris:

en: Duplicate mount point %s
lv: Dublēts montēšanas punkts %s

en: Dutch
lv: Dānijas

en: Dvorak
lv: Dvoraka

en: Dvorak (Norwegian)
lv: Dvoraka (Norvēģijas)

en: Dvorak (Swedish)
lv: Dvoraka (Zviedru)

en: Dvorak (US)
lv: Dvoraka (US)

en: EIDE/SCSI channel
lv: EIDE/SCSI kanāls

en: ERROR: Cannot spawn %s.
lv: KĻŪDA: nevar pavairot %s.

en: East Europe
lv: Austrumeiropa

en: East Timor
lv: Austrum Timūra

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: Edit current rule
lv: Labot pašreizējo noteikumu

en: Editors, shells, file tools, terminals
lv: Redaktori, čaulas, failu rīki, termināļi

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Either the server name or the server's IP must be given!
lv: Jābūt dotam vai nu servera vārdam, vai servera IP!

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Empty
lv: Tukšs

en: Empty label not allowed
lv: Tukšs nosaukums nav atļauts

en: Emulate third button?
lv: Vai emulēt trešo pogu?

en: Enable Server
lv: Atļaut serveri

en: Enable multiple profiles
lv: Atļaut multi profilus

en: Enabling servers...
lv: Atļauju serverus...

en: Encryption key
lv: Šifrēšanas atslēga

en: Encryption key (again)
lv: Šifrēšanas atslēga (vēlreiz)

en: Enter a printer device URI
lv: Ievadiet printera ierīces URI

en: Enter a user
    %s
lv: Ievadiet lietotāju
    %s

en: Entering step `%s'
lv: Uzsāku soli `%s'

en: Entries you'll have to fill:
    %s
lv: Ieraksti, kas Jums būs jāaizpilda:
    %s

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Erase entire disk
lv: Izdzēst visu disku

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Error
lv: Kļūda

en: Error during sending file via FTP.
     Please correct your FTP configuration.
lv: Kļūda pārsūtot failu pa FTP.
     Lūdzu, izlabojiet Jūsu FTP konfigurāciju.

en: Error during sendmail.
      Your report mail was not sent.
      Please configure sendmail
lv: Kļūda pasta sūtīšanas laikā.
     Jūsu ziņojuma vēstule netika nosūtīta.
     Lūdzu, nokonfigurējiet sendmail

en: Error installing aboot, 
    try to force installation even if that destroys the first partition?
lv: Kļūda, instalējot aboot, 
    vai instalēt piespiedu kārtā pat tad, ja tiks iznīcināta pirmā sadaļa?

en: Error opening %s for writing: %s
lv: Kļūda, atverot %s ierakstīšanai: %s

en: Error reading file %s
lv: Kļūda, nolasot failu %s

en: Error writing to file %s
lv: Kļūda, ierakstot failā %s

en: Error!
lv: Kļūda!

en: Estimating
lv: Aprēķinu

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Estonian
lv: Igaunijas

en: Ethernet Card
lv: Ethernet karte

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: European protocol (EDSS1)
lv: Eiropas protokols (EDSS1)

en: Every printer needs a name (for example "printer"). The Description and Location fields do not need to be filled in. They are comments for the users.
lv: Katram printerim nepieciešams vārds (piemēram, "printeris"). Apraksta un Atrašanās vietas laukus nav nepieciešams aizpildīt, tie ir kā komentāri lietotājiem.

en: Everything (no firewall)
lv: Viss (bez ugunsmūra)

en: Everything has been configured.
    You may now share Internet connection with other computers on your Local Area Network, using automatic network configuration (DHCP).
lv: Viss ir konfigurēts.
    Tagad jūs varat dalīties Interneta savienojumā ar citiem jūsu lokālajam
    datortīklam pieslēgtiem datoriem, izmantojot automātisku tīkla konfigurēšanu
    (DHCP).

en: Exit
lv: Iziet

en: Exit install
lv: Instalēšanas beigas

en: Expand Tree
lv: Izvērst koku

en: Expert Mode
lv: Eksperta režīms

en: Extended partition not supported on this platform
lv: Šai platformai paplašinātā sadaļa nav pieejama

en: External ISDN modem
lv: Ārējs ISDN modēms

en: FAT resizing failed: %s
lv: FAT izmēra maiņa neizdevās: %s

en: FATAL
lv: FATĀLS

en: Failed to add the printer "%s" to Star Office/OpenOffice.org/GIMP.
lv: Neizdevās printeri "%s" pievienot Star Office/OpenOffice.org/GIMP.

en: Failed to check filesystem %s. Do you want to repair the errors? (beware, you can lose data)
lv: Neizdevās pārbaudīt failsistēmu %s. Vai vēlaties labot kļūdas? (uzmanieties, jūs varat zaudēt datus)

en: Failed to remove the printer "%s" from Star Office/OpenOffice.org/GIMP.
lv: Neizdevās printeri "%s" noņemt no Office/OpenOffice.org/GIMP.

en: Falkland Islands (Malvinas)
lv: Folklendu salas

en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

en: February
lv: Februāris

en: Fiji
lv: Fidži

en: File Selection
lv: Failu izvēle

en: File already exists. Use it?
lv: Fails jau eksistē. Vai to izmantot?

en: File sharing
lv: Failu koplietošana

en: Files Restored...
lv: Atjaunotie faili...

en: Filesystem encryption key
lv: Failsistēmas šifrēšanas atslēga

en: Filesystem type:
lv: Failsistēmas tips:

en: Filesystem types:
lv: Failsistēmu tipi:

en: Find the solutions of your problems via MandrakeSoft's online support platform.
lv: Atrodiet risinājumus Jūsu problēmām caur MandrakeSoft tiešsaistes atbalsta platformu

en: Finding packages to upgrade...
lv: Meklēju uzlabojamās pakotnes

en: Finish
lv: Beigt

en: Finland
lv: Somija

en: Finnish
lv: Somijas

en: Firewall/Router
lv: Ugunsmūris/Maršrutizators

en: Firewalling configuration detected!
lv: Tika atklāta ugunsmūra konfigurācija!

en: First DNS Server (optional)
lv: Pirmais DNS serveris (neobligāts)

en: First Time Wizard
lv: Pirmās reizes meistars

en: First floppy drive
lv: Pirmā diskešu iekārta

en: First sector of boot partition
lv: Sāknējamās sadaļas pirmais sektors

en: First sector of drive (MBR)
lv: Diska pirmais sektors (MBR)

en: Floppy can be removed now
lv: Diskete tagad var tikt izņemta

en: Font List
lv: Fontu saraksts

en: For most modern TV cards, the bttv module of the GNU/Linux kernel just auto-detect the rights parameters.
    If your card is misdetected, you can force the right tuner and card types here. Just select your tv card parameters if needed.
lv: Priekš vairuma mūsdienu TV kartēm GNU/Linux bttv modulis automātiski nosaka parametrus.
    Ja Jūsu karte tiek noteikta nepareizi, Jūs varat norādīt pareizos uztvērēja un kartes tipus šeit. Vienkārši izvēlieties kartes parametrus, ja nepieciešams

en: Format
lv: Formatēt

en: Format partitions
lv: Diska formatēšana

en: Formatted
lv: Formatēta

en: Formatting partition %s
lv: Formatēju sadaļu %s

en: Found "%s" interface do you want to use it ?
lv: Atrasta "%s" saskarne, vai vēlaties to lietot?

en: Found %s %s interfaces
lv: Atrasti %s %s interfeisi

en: France
lv: Francija

en: France [SECAM]
lv: Francija [SECAM]

en: French
lv: Francijas

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: French Southern Territories
lv: Franču dienvidu teritorijas

en: Friday
lv: Piekdiena

en: Ftp Server
lv: Ftp serveris

en: GPM adds mouse support to text-based Linux applications such the
    Midnight Commander. It also allows mouse-based console cut-and-paste operations,
    and includes support for pop-up menus on the console.
lv: GPM nodrošina peles atbalstu dažādām teksta režīma Linux programmām,
    piemēram, Midnight Commander. Tas arī ļauj no konsoles ar peli veikt
    izgriezt-un-iespraust operācijas, kā arī piedāvā izlecošo izvēlņu
    atbalstu konsolei.

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Game station
lv: Spēļu dators

en: Gateway
lv: Vārteja

en: Gateway (e.g. %s)
lv: Vārteja (piem. %s)

en: Gateway address should be in format 1.2.3.4
lv: Vārtejas adreses formātam ir jābūt 1.2.3.4

en: Gateway device
lv: Vārtejas ierīce

en: Gateway:
lv: Vārteja:

en: General
lv: Vispārēji

en: Generate auto install floppy
lv: Sagatavot auto instalēšanas disketi

en: Generating preview ...
lv: Ģenerēju paraugu...

en: Generic
lv: Vispārēja

en: Generic 2 Button Mouse
lv: Parasta 2 pogu pele

en: Generic 3 Button Mouse
lv: Parasta 3 pogu pele

en: Generic PS2 Wheel Mouse
lv: Parasta PS2 Wheel pele

en: Generic Printers
lv: Tipveida printeri

en: Geometry: %s cylinders, %s heads, %s sectors
lv: Ģeometrija: %s cilindri, %s galvas, %s sektori

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Georgian ("Latin" layout)
lv: Gruzijas ("latīņu" izvietojums)

en: Georgian ("Russian" layout)
lv: Gruzijas ("krievu" izvietojums)

en: German
lv: Vācijas

en: German (no dead keys)
lv: Vācijas (bez mēmajiem taustiņiem)

en: Germany
lv: Vācija

en: Get Windows Fonts
lv: Paņemt Windows fontus

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Give a file name
lv: Faila nosaukums

en: Give the ram size in MB
lv: Norādiet atmiņas apjomu Mb

en: Gnome Workstation
lv: Gnome darbastacija

en: Go on anyway?
lv: Tomēr turpināt?

en: Go on without configuring the network
lv: Turpināt bez tīkla konfigurēšanas

en: Graphic Card
lv: Grafiskā karte

en: Graphical Environment
lv: Grafiskā vide

en: Graphical interface at startup
lv: X pēc startēšanas

en: Graphics card: %s
lv: Grafiskā karte: %s

en: Graphics card: %s
lv: Grafiskā karte: %s

en: Graphics memory: %s kB
lv: Grafiskā atmiņa: %s kB

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greek
lv: Grieķijas

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajana

en: Hard Disk Backup Progress...
lv: Cietā diska rezerver kopēšanas progress...

en: Hard Disk Backup files...
lv: Cietņe dublējuma faili...

en: Hard drive detection
lv: Cietā diska noteikšana

en: Hard drive information
lv: Cietā diska informācija

en: HardDrake runs a hardware probe, and optionally configures
    new/changed hardware.
lv: HardDrake veic aparatūras aptauju, un opcionāli konfigurē
    jauno/izmainīto aparatūru.

en: HardDrive / NFS
lv: Cietais disks / NFS

en: Harddrake help
lv: HardDrake palīdzība

en: Harddrake2 version %s
lv: HardDrake2 versija %s

en: Hardware clock set to GMT
lv: Datora pulkstenis iestatīts rādīt GMT laiku

en: Have a nice day!
lv: Lai jums jauka diena!

en: Help
lv: Palīdzība

en: Here are the entries on your boot menu so far.
    You can create additional entries or change the existing ones.
lv: Šeit ir dažādi sāknēšanas ieraksti.
    Jūs varat pievienot jaunus vai izmainīt esošos.

en: Here is a list of the available printing options for the current printer:
lv: Šis ir patreizējam printerim pieejamo opciju saraksts:

en: Here is the full list of keyboards available
lv: Šeit ir pilns pieejamo tastatūru saraksts

en: Here you can choose the key or key combination that will 
    allow switching between the different keyboard layouts
    (eg: latin and non latin)
lv: Šeit Jūs varat izvēlēties taustiņu vai taustiņu kombināciju,
    kas Jums ļaus pārslēgties starp dažādiem tastatūras
    izkārtojumiem (piemēram, latīņu un ne-latīņu)

en: Here you can select an alternative driver (either OSS or ALSA) for your sound card (%s).
lv: Šeit Jūs varat izvēlēties alternatīvu draiveri (vai nu OSS vai ALSA) priekš Jūsu skaņu kartes (%s).

en: Hide files
lv: Slēpt failus

en: High
lv: Augsts

en: Higher
lv: Augstāk

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hong Kong
lv: Honkonga

en: Horizontal refresh rate
lv: Horizontālā frekvence

en: Host "%s", port %s
lv: Hosts "%s", ports %s

en: Host Name
lv: Hosta vārds:

en: Host name
lv: Resursa vārds

en: Hostname required
lv: Nepieciešams resursa vārds

en: Hostname:
lv: Resursa vārds:

en: How is the printer connected?
lv: Kā šis printeris ir pievienots?

en: Hungarian
lv: Ungārijas

en: Hungary
lv: Ungārija

en: I can setup your computer to automatically start the graphical interface (XFree) upon booting.
    Would you like XFree to start when you reboot?
lv: Datoru var konfigurēt, lai pēc sistēmas ielādes automātiski startētu X.
    Vai vēlaties, lai pēc pārstartēšanas tiktu palaists X?

en: I can't add any more partition
lv: Vairāk sadaļas nevar pievienot

en: I can't find any room for installing
lv: Nevaru atrast vietu instalēšanai

en: I can't read the partition table of device %s, it's too corrupted for me :(
    I can try to go on, erasing over bad partitions (ALL DATA will be lost!).
    The other solution is to not allow DrakX to modify the partition table.
    (the error is %s)
    
    Do you agree to lose all the partitions?
lv: Neizdevās nolasīt iekārtas %s sadaļu tabulu, jo tā bija pārāk stipri bojāta :(
    Sistēma var mēģināt atslēgt sliktās sadaļas (VISI DATI pazudīs!).
    Otrs risinājums ir aizliegt DrakX izmainīt sadaļu tabulu.
    (kļūda ir %s)
    
    Vai Jūs piekrītat zaudēt visas sadaļas?

en: I don't know
lv: Nezinu

en: I don't know how to format %s in type %s
lv: Nezinu, kā formatēt %s, izmantojot tipu %s

en: I have detected an ISDN PCI card, but I don't know its type. Please select a PCI card on the next screen.
lv: Ir atklāta ISDN PCI karte, bet nav zināms kartes tips. Lūdzu izvēlieties kādu no nākamajā ekrānā uzskaitītajām PCI kartēm.

en: INFO
lv: INFORMĀCIJA

en: IP address
lv: IP adrese

en: IP address should be in format 1.2.3.4
lv: IP adreses formātam jābūt 1.2.3.4

en: ISDN Configuration
lv: ISDN konfigurācija

en: ISDN connection
lv: ISDN savienojums

en: Iceland
lv: Islande

en: Icelandic
lv: Islandes

en: Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm, etc
lv: Icewm, Window Maker, Enlightenment, Fvwm u.c.

en: Icon
lv: Ikona

en: If you have all the CDs in the list below, click Ok.
    If you have none of those CDs, click Cancel.
    If only some CDs are missing, unselect them, then click Ok.
lv: Ja jums ir visi šajā sarakstā norādītie CD, nospiediet Labi.
    Ja jums nav neviena no norādītajiem CD, nospiediet Atcelt.
    Ja trūkst tikai dažu CD, sarakstā atslēdziet tos un nospiediet Labi.

en: If you plan to use aboot, be carefull to leave a free space (2048 sectors is enough)
    at the beginning of the disk
lv: Ja gatavojaties izmantot aboot, neaizmirstiet atstāt brīvu vietu diska
    sākumā (pietiek ar 2048 sektoriem)

en: If your printer is not listed, choose a compatible (see printer manual) or a similar one.
lv: Ja jūsu printeris nav sarakstā, izvēlieties kādu savietojamu (skatieties printera rokasgrāmatā) vai līdzīgu.

en: Image
lv: Attēls

en: Import Fonts
lv: Fontu importēšana

en: In addition, queues not created with this program or "foomatic-configure" cannot be transferred.
lv: Papildus, drukāšanas rindas, kas nav izveidotas ar šo programmu vai "foomatic-configure", nevar pārlikt

en: In some cases, the %s driver needs to have extra information to work
    properly, although it normally works fine without them. Would you like to specify
    extra options for it or allow the driver to probe your machine for the
    information it needs? Occasionally, probing will hang a computer, but it should
    not cause any damage.
lv: Dažos gadījumos %s draiverim ir jānorāda papildus informācija, lai tas
    darbotos pareizi, tomēr parasti tā nav vajadzīga. Vai vēlaties norādīt
    papildus parametrus, vai arī ļausit draiverim aptaujāt datoru un savākt
    nepieciešamo informāciju? Retos gadījumos aptaujāšana var uzkārt datoru,
    taču tas neradīs nekādus bojājumus.

en: India
lv: Indija

en: Individual package selection
lv: Atsevišķu pakotņu izvēle

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Information
lv: Informācija

en: Initial tests
lv: Sākotnējās pārbaudes

en: Initrd-size
lv: Initrd-izmērs

en: Insert a FAT formatted floppy in drive %s
lv: Ielieciet FAT formatētu disketi iekārtā %s

en: Insert a blank floppy in drive %s
lv: Ielieciet tukšu disketi iekārtā %s

en: Insert a floppy containing package selection
lv: Ielieciet disketi, kas satur pakotņu izvēli

en: Insert a floppy in %s
lv: Ielieciet disketi iekārtā %s

en: Insert a floppy in drive
    All data on this floppy will be lost
lv: Ielieciet disketi
    Visi uz disketes esošie dati tiks dzēsti

en: Install
lv: Instalēt

en: Install & convert Fonts
lv: Instalēt un pārveidot fontus

en: Install List
lv: Instalēšanas saraksts

en: Install bootloader
lv: Sāknētāja instalēšana

en: Install system
lv: Sistēmas instalēšana

en: Install themes
lv: Instalēt tēmas

en: Installation of %s failed. The following error occured:
lv: %s uzstādīšana neizdevās. Uzradās šāda kļūda:

en: Installation of bootloader failed. The following error occured:
lv: Sāknētāja instalēšana neizdevās. Atklāta šāda kļūda:

en: Installing
lv: Instalēju

en: Installing Foomatic...
lv: Instalēju Foomatic...

en: Installing a printing system in the %s security level
lv: Instalēju drukāšanas sistēmu %s drošības līmenī

en: Installing bootloader
lv: Sāknētāja instalēšana

en: Installing driver for %s card %s
lv: Instalēju draiveri %s kartei %s

en: Installing package %s
lv: Instalēju pakotni %s

en: Installing package %s
    %d%%
lv: Instalēju pakotni %s
    %d%%

en: Installing packages...
lv: Instalēju pakotnes...

en: Interface
lv: Interfeiss

en: Interface %s
lv: Interfeiss %s

en: Interface %s (using module %s)
lv: Saskarne %s (lietojot moduli %s)

en: Interface:
lv: Interfeiss:

en: Internal ISDN card
lv: Iekšēja ISDN karte

en: Internet
lv: Internets

en: Internet Connection Configuration
lv: Interneta savienojuma konfigurācija

en: Internet Connection Sharing
lv: Interneta savienojuma koplietošana

en: Internet Connection Sharing configuration
lv: Interneta savienojuma koplietošanas konfigurācija

en: Internet Connection Sharing currently disabled
lv: Interneta savienojuma koplietošana pašlaik ir atslēgta

en: Internet Connection Sharing currently enabled
lv: Interneta savienojuma koplietošana pašlaik ir ieslēgta

en: Internet Connection Sharing is now disabled.
lv: Internet savienojuma koplietošana tagad ir atslēgta.

en: Internet Connection Sharing is now enabled.
lv: Internet savienojuma koplietošana tagad ir ieslēgta.

en: Internet access
lv: Interneta pieeja

en: Internet configuration
lv: Interneta konfigurācija

en: Internet connection
lv: Interneta savienojums

en: Internet connection configuration
lv: Interneta savienojuma konfigurācija

en: Internet gateway
lv: Interneta vārteja

en: Internet station
lv: Interneta dators

en: Invalid port given: %s.
    The proper format is "port/tcp" or "port/udp", 
    where port is between 1 and 65535.
lv: Norādīts nepareizs ports: %s.
    Pareizs formāts ir "ports/tcp" vai "ports/udp", 
    kur ports ir no 1 līdz 65535.

en: Iranian
lv: Irānas

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Is this correct?
lv: Vai tas ir pareizi?

en: Israel
lv: Izraēla

en: Israeli
lv: Izraēlas

en: Israeli (Phonetic)
lv: Izraēlas (fonētiskā)

en: Italian
lv: Itālijas

en: Italy
lv: Itālija

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: January
lv: Janvāris

en: Japan
lv: Japāna

en: Japanese 106 keys
lv: Japānas 106 taistiņi

en: Journalised FS
lv: Žurnalēta FS

en: July
lv: Jūlijs

en: June
lv: Jūnijs

en: KDE Workstation
lv: KDE darbastacija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Keep the changes?
    The current configuration is:
    
    %s
lv: Saglabāt izmaiņas?
    Pašreizējā konfigurācija ir:
    
    %s

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kernel:
lv: Kodols:

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Keyboard layout: %s
lv: Tastatūras izkārtojums: %s

en: Korean keyboard
lv: Korejiešu tastatūra

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgīzija

en: LAN Configuration
lv: LAN konfigurācija

en: LAN configuration
lv: LAN konfigurācija

en: LAN connection
lv: LAN savienojums

en: LDAP Server
lv: LDAP serveris

en: LILO with graphical menu
lv: LILO ar grafisko izvēlni

en: LILO with text menu
lv: LILO ar teksta izvēlni

en: LILO/grub Installation
lv: LILO/grub instalēšana

en: LPD and LPRng do not support IPP printers.
lv: LPD un LPRng neatbalsta IPP printerus.

en: LVM name?
lv: LVM vārds?

en: LVM-disks %s
lv: LVM-diski %s

en: Label
lv: Nosaukums

en: Language
lv: Valodas izvēle

en: Laos
lv: Laosa

en: Laotian
lv: Laoiešu

en: Latin American
lv: Latīņamerikas

en: Latvia
lv: Latvija

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Launch the ALSA (Advanced Linux Sound Architecture) sound system
lv: Palaist ALSA (Advanced Linux Sound Architecture) skaņu sistēmu

en: Launch the graphical environment when your system starts
lv: Palaist X-Window sistēmu sāknēšanas laikā

en: Launch the sound system on your machine
lv: Palaist skaņusistēmu uz Jūsu datora

en: Launch userdrake
lv: Izpildīt userdrake

en: Lebanon
lv: Lībija

en: Left "Windows" key
lv: Kreisais "Windows" taustiņš

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Level %s
lv: Līmenis %s

en: Lexmark inkjet configuration
lv: Lexmark inkjet konfigurācija

en: LiLo and Bootsplash themes installation successful
lv: LiLo un Bootsplash tēmu instalēšana ir veiksmīga

en: Liberia
lv: Libērija

en: License agreement
lv: Licences līgums

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lilo message not found
lv: Lilo paziņojums nav atrasts

en: Lilo screen
lv: Lilo ekrāns

en: Lilo/grub mode
lv: Lilo/grub režīms

en: Linux Virtual Server, used to build a high-performance and highly
    available server.
lv: Linux virtuālais serveris, lietojams, lai uzbūvētu augstas veiktspējas
    un augstas pieejamības serveri.

en: List of data corrupted:
lv: Bojāto datu saraksts:

en: List of data to restore:
lv: Atjaunojamo datu saraksts:

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Lithuanian "number row" QWERTY
lv: Lietuvas "numuru rinda" QWERTY

en: Lithuanian "phonetic" QWERTY
lv: Lietuvas "fonētiskā" QWERTY

en: Lithuanian AZERTY (new)
lv: Lietuvas AZERTY (jaunā)

en: Lithuanian AZERTY (old)
lv: Lietuvas AZERTY (vecā)

en: Load from floppy
lv: Ielādēt no disketes

en: Load the drivers for your usb devices.
lv: Ielādē draiverus jūsu usb ierīcēm.

en: Load/Save on floppy
lv: Ielādēt/saglabāt disketē

en: Loading from floppy
lv: Ielādēju no disketes

en: Loading module %s failed.
    Do you want to try again with other parameters?
lv: Moduļa %s ielāde bija neveiksmīga.
    Vai vēlaties pamēģināt ar citiem parametriem?

en: Local Network adress
lv: Lokālā tīkla adrese

en: Local Printer
lv: Lokāls printeris

en: Local Printers
lv: Lokāls printeris

en: Local files
lv: Lokālie faili

en: Local printer
lv: Lokāls printeris

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Login ID
lv: Lietotāja ID

en: Logitech Mouse (serial, old C7 type)
lv: Logitech Mouse (seriāla, vecs C7 tips)

en: Looking at packages already installed...
lv: Meklēju jau iepriekš uzinstalētās pakotnes...

en: Looking for available packages and rebuilding rpm database...
lv: Meklēju pieejamās pakotnes un pārbūvēju rpm datubāzi...

en: Looking for available packages...
lv: Meklēju pieejamās pakotnes

en: Loopback file name:
lv: Loopback faila vārds:

en: Loopback file name: %s
lv: Loopback faila nosaukums: %s

en: Loopback file(s):
       %s
lv: Loopback fails(i):
       %s

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: MOVE YOUR WHEEL!
lv: PAKUSTINIET RITENI!

en: Macedonia
lv: Maķedonija

en: Macedonian
lv: Maķedonijas

en: Madagascar
lv: Madagaskāra

en: Mail Server
lv: Pasta serveris

en: Mail alert
lv: Pasta trauksme

en: Mail alert configuration
lv: Pasta trauksmes konfigurēšana

en: Make kernel message quiet by default
lv: Izveidot kodola paziņojumus klusus pēc noklusēšanas

en: Malawi
lv: Malāvi

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldivu salas

en: Mandatory package %s is missing
lv: Iztrūkst obligātā pakotne %s.

en: Mandrake Bug Report Tool
lv: Mandrake kļūdu ziņojuma rīks

en: Mandrake Control Center
lv: Mandrake kontroles centrs

en: Mandrake Linux 9.2: the ultimate development platform
lv: Mandrake Linux 9.2 ir maksimāla izstrādāšanas platforma

en: Mandrake Linux Installation %s
lv: Mandrake Linux instalēšana %s

en: Mandrake Linux can support multiple languages. Select
    the languages you would like to install. They will be available
    when your installation is complete and you restart your system.
lv: Jūs varat izvēlēties citas valodas, kas būs pieejamas pēc instalēšanas

en: Mandrake Terminal Server Configuration
lv: Mandrake termināļu servera konfigurācija

en: Mandrake Tools Explanation
lv: Mandrake rīku apraksti

en: Manual configuration
lv: Manuāla konfigurēšana

en: March
lv: Marts

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Maurīcija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: May
lv: Maijs

en: Mayotte
lv: Majota

en: Media class
lv: Mēdiju klase

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Microsoft Explorer
lv: Microsoft IntelliMouse

en: Minimal install
lv: Minimāla instalēšana

en: Model
lv: Modelis

en: Modify
lv: Mainīt

en: Modify RAID
lv: Mainīt RAID

en: Modify printer configuration
lv: Izmainīt printera konfigurāciju

en: Module
lv: Modulis

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Module options:
lv: Moduļa opcijas:

en: Moldova
lv: Moldāvija

en: Monaco
lv: Monako

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Mongolian (cyrillic)
lv: Mongoļu (kirilica)

en: Monitor
lv: Monitors

en: Monitor HorizSync: %s
lv: Monitora horiz. frekv.: %s

en: Monitor VertRefresh: %s
lv: Monitora vert. frekv.: %s

en: Monitor: %s
lv: Monitors: %s

en: Month
lv: Mēnesis

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: More
lv: Vairāk

en: More Options
lv: Vairāk opciju

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mount
lv: Montēta

en: Mount options
lv: Montēšanas iespējas:

en: Mount point
lv: Montēšanas punkts

en: Mount point:
lv: Montēšanas punkts:

en: Mount points must begin with a leading /
lv: Montēšanas punktiem jāsākas ar /

en: Mounted
lv: Montēta

en: Mounts and unmounts all Network File System (NFS), SMB (Lan
    Manager/Windows), and NCP (NetWare) mount points.
lv: Mounts un unmounts ir Tīkla Failu sistēmas (NFS), SMB (Lan
    Manager/Windows) un NCP (NetWare) montēšanas punkti.

en: Mouse
lv: Pele

en: Mouse Port
lv: Peles ports

en: Mouse device: %s
lv: Peles ierīce: %s

en: Mouse type: %s
lv: Peles tips: %s

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move files to the new partition
lv: Pārvietot failus uz jauno sadaļu

en: Move selected rule down one level
lv: Nolaist izvēlēto noteikumu par vienu līmeni

en: Move selected rule up one level
lv: Pacelt izvēlēto noteikumu par vienu līmeni

en: Moving
lv: Pārvietoju

en: Moving files to the new partition
lv: Pārvietoju failus uz jauno sadaļu

en: Moving partition...
lv: Pārvietoju sadaļu...

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Multi-head configuration
lv: N-ekrānu konfigurācija

en: Multimedia station
lv: Multimēdiju dators

en: Myanmar
lv: Mjanma

en: NCP queue name missing!
lv: Trūkst NCP rindas vārds!

en: NCP server name missing!
lv: Trūkst NCP servera vārds!

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP
    networks. This service provides NFS file locking functionality.
lv: NFS ir populārs protokols failu koplietošanai TCP/IP tīklos.
    Šis serviss nodrošina NFS failu aizslēgšanas funkcionalitāti.

en: NFS is a popular protocol for file sharing across TCP/IP networks.
    This service provides NFS server functionality, which is configured via the
    /etc/exports file.
lv: NFS ir populārs protokols failu koplietošanai TCP/IP tīklos.
    Šis serviss nodrošina NFS servera funkcionalitāti, un to var konfigurēt
    ar faila /etc/exports palīdzību.

en: NFS server, SMB server, Proxy server, ssh server
lv: NFS serveris, SMB serveris, Proxy serveris, ssh serveris

en: NIS Domain
lv: NIS domēns

en: NIS Server
lv: NIS serveris

en: NOTE: Depending on the printer model and the printing system up to %d MB of additional software will be installed.
lv: PIEZĪME: Atkarībā no printera modeļa un drukāšanas sistēmas, tiks instalēti %d MB papildus programmatūras.

en: NTP Server
lv: NTP serveris

en: Name of printer
lv: Printera nosaukums

en: Name of printer should contain only letters, numbers and the underscore
lv: Printera vārdam jāsatur tikai burtus, ciparus un pasvītrojumu

en: Name of the profile to create (the new profile is created as a copy of the current one) :
lv: Profila vārds, ko izveidot (jaunais profils tiks izveidots, kā kopija no patreizējā):

en: Name:
lv: Vārds:

en: Namibia
lv: Namībija

en: Need hostname, username and password!
lv: Nepieciešams hosts, lietotāja vārds un parole!

en: Need to create /etc/dhcpd.conf first!
lv: Vispirms jāizveido /etc/dhcpd.conf!

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Net Method:
lv: Tīkla metode:

en: NetWare Printer Options
lv: NetWare printera opcijas

en: Netherlands
lv: Holande

en: Netherlands Antilles
lv: Holandes Antiļas

en: Netmask
lv: Tīkla maska

en: Network
lv: Tīkls

en: Network Computer (client)
lv: Tīkla dators (klients)

en: Network Computer server
lv: Tīkla datoru serveris

en: Network Configuration
lv: Tīkla konfigurācija

en: Network Configuration Wizard
lv: Tīkla konfigurēšanas meistars

en: Network Options
lv: Tīkla opcijas

en: Network configuration
lv: Tīkla konfigurācija

en: Network configuration (%d adapters)
lv: Tīkla konfigurācija (%d adapteri)

en: Network functionality not configured
lv: Tīkla funkcionalitāte nav konfigurēta

en: Network interface
lv: Tīkla interfeiss

en: Network interface already configured
lv: Tīkla interfeiss jau ir konfigurēts

en: Network printer "%s", port %s
lv: Tīkla printeris "%s", ports %s

en: Network printer (TCP/Socket)
lv: Tīkla printeris (TCP/Socket)

en: New
lv: Jauns

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: New devfs device
lv: Jaunā devfs iekārta

en: New printer name
lv: Jauns printera nosaukums

en: New profile...
lv: Jauns profils...

en: New size in MB:
lv: Jauns izmērs MB:

en: Newzealand
lv: Jaunzēlande

en: Next
lv: Tālāk

en: Next ->
lv: Tālāk ->

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigērija

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: No
lv: Nē

en: No CD device defined!
lv: Nav nodefinēta CD iekārta!

en: No CD-R/DVD-R in drive!
lv: CDR/DVDR nav ievietots iekārtā!

en: No ISDN PCI card found. Please select one on the next screen.
lv: Nav atrasta neviena ISDN PCI karte. Lūdzu izvēlieties kādu no saraksta.

en: No Internet Connection Sharing has ever been configured.
lv: Interneta savienojuma koplietošana nekad nav konfigurēta.

en: No Sound Card detected!
lv: Skaņu karte nav atrasta!

en: No TV Card detected!
lv: Nav atrasta TV karte!

en: No TV Card has been detected on your machine. Please verify that a Linux-supported Video/TV Card is correctly plugged in.
    
    
    You can visit our hardware database at:
    
    
    http://www.linux-mandrake.com/en/hardware.php3
lv: Jūsu datora TV karte netika noteikta. Lūdzu pārliecinieties, ka Linux atbalstīta Video/TV karte ir pareizi iesprausta.
    
    
    Jūs varat aplūkot mūsu aparatūras datubāzi šeit:
    
    
    http://www.linux-mandrake.com/en/hardware.php3

en: No additional information
    about this service, sorry.
lv: Nav papildus informācijas
    par šo servisu.

en: No alternative driver
lv: Nav alternatīva draivera

en: No browser available! Please install one
lv: Pārlūks nav pieejams. Lūdzu, instalējiet kādu

en: No changes to backup!
lv: Nav izmaiņu, ko dublēt!

en: No configuration, please click Wizard or Advanced.
lv: Nav konfigurācijas, lūdzu izvēlieties Meistaru vai Izvērstu.

en: No ethernet network adapter has been detected on your system.
    I cannot set up this connection type.
lv: Jūsu sistēmā nav atrasts neviens ethernet tīkla adapteris.
    Nevaru uzstādīt šo savienojuma veidu.

en: No ethernet network adapter has been detected on your system. Please run the hardware configuration tool.
lv: Jūsu sistēmā nav atrasts neviens ethernet tīkla adapteris. Lūdzu izmantojiet dzelžu konfigurēšanas rīku.

en: No floppy drive available
lv: Nav nevienas diskešu iekārtas

en: No floppy drive available!
lv: Diskešu iekārta nav pieejama!

en: No hard drives found
lv: Cietņi netika atrasti

en: No kernel selected!
lv: Kodols nav izvēlēts!

en: No known driver
lv: Nav zināmu draiveru

en: No local printer found! To manually install a printer enter a device name/file name in the input line (Parallel Ports: /dev/lp0, /dev/lp1, ..., equivalent to LPT1:, LPT2:, ..., 1st USB printer: /dev/usb/lp0, 2nd USB printer: /dev/usb/lp1, ...).
lv: Lokālais printeris netika atrasts! Lai manuāli instalētu printeri, ievadiet ierīces/faila vārdu ievades rindā (Paralēlie porti: /dev/lp0, /dev/lp1, ..., ekvivalenti LPT1:, LPT2:, ..., 1. USB printeris: /dev/usb/lp0, 2. USB printeris: /dev/usb/lp1, ...).

en: No mouse
lv: Nav peles

en: No network adapter on your system!
lv: Jūsu sistēmā nav tīkla adaptera!

en: No network card
lv: Nav tīkla kartes

en: No partition available
lv: Nav pieejamu sadaļu

en: No password
lv: Bez paroles

en: No password prompt on %s at port %s
lv: Nav paroles pieprasījuma uz %s pie porta %s

en: No printer
lv: Nav printera

en: No printer found!
lv: Printeris nav atrasts!

en: No sharing
lv: Bez koplietošanas

en: No sound card detected. Try "harddrake" after installation
lv: Nav atrasta skaņu karte. Pēc instalēšanas izmēģiniet "harddrake"

en: No tape in %s!
lv: Lenta nav ievietota %s!

en: No test pages
lv: Bez izmēģinājuma lapām

en: No, I don't want autologin
lv: Nē, negribu automātiski pieslēgties

en: NoVideo
lv: BezVideo

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: Normal Mode
lv: Normāls režīms

en: Normal modem connection
lv: Parasts modēma savienojums

en: Northern Mariana Islands
lv: Zemeļmarianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Norwegian
lv: Norvēģijas

en: Not connected
lv: Nav savienots

en: Not enough free space for auto-allocating
lv: Nepietiek brīvas vietas, lai izvietotu automātiski

en: Not enough free space to allocate new partitions
lv: Nepietiek brīvas vietas, lai izvietotu jaunas sadaļas

en: Not enough partitions for RAID level %d
lv: Nepietiek diska sadaļu RAID līmenim %d

en: Not enough swap space to fulfill installation, please add some
lv: Instalēšanas pabeigšanai nepietiek swap, palieliniet swap

en: Not erasable media!
lv: Nav dzēšams datu nesējs!

en: Not formatted
lv: Neformatēta

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Nothing to do
lv: Nav ko darīt

en: Notice
lv: Brīdinājums

en: November
lv: Novembris

en: Now, you can run xawtv (under X Window!) !
lv: Tagad Jūs varat izpildīt xawtv (zem X Window!) !

en: Number of buttons
lv: Pogu skaits

en: Number of capture buffers:
lv: Uztveršanas buferu skaits:

en: OK
lv: Labi

en: OK to restore the other files.
lv: OK lai atjaunotu citus failus.

en: OKI winprinter configuration
lv: OKI winprinter konfigurācija

en: October
lv: Oktobris

en: Office Workstation
lv: Biroja dators

en: Office programs: wordprocessors (kword, abiword), spreadsheets (kspread, gnumeric), pdf viewers, etc
lv: Biroja programmas: teksta procesori (kword, abiword), izklājlapas (lspread, gnumeric), pdf skatītāji, u.c.

en: Ok
lv: Labi

en: Old device file
lv: Vecais iekārtas fails

en: Oman
lv: Omāna

en: On CD-R
lv: uz CDROM

en: On CUPS server "%s"
lv: Uz CUPS servera "%s"

en: On Hard Drive
lv: uz cietā diska

en: On Tape Device
lv: uz lentas ierīces

en: On boot
lv: Sāknēšanas laikā

en: Optimize your security by using Mandrake Linux
lv: Optimizēt drošību

en: Option %s must be a number!
lv: Opcijai %s ir jābūt skaitlim!

en: Option %s must be an integer number!
lv: Opcijai %s ir jābūt veselam skaitlim!

en: Option %s out of range!
lv: Opcija %s ir ārpus diapazona!

en: Option ``Restrict command line options'' is of no use without a password
lv: Opcijai ``Ierobežot komandrindas opcijas'' nav jēgas bez paroles

en: Options
lv: Opcijas

en: Options: %s
lv: Opcijas: %s

en: Other
lv: Cits

en: Other Graphical Desktops
lv: Citas grafiskās darbavirsmas

en: Other Media
lv: Cits mēdijs

en: Other OS (MacOS...)
lv: Cita OS (MacOS...)

en: Other OS (SunOS...)
lv: Cita OS (SunOS...)

en: Other OS (windows...)
lv: Cita OS (windows...)

en: Other ports
lv: Citi porti

en: PCMCIA support is usually to support things like ethernet and
    modems in laptops.  It won't get started unless configured so it is safe to have
    it installed on machines that don't need it.
lv: PCMCIA atbalsts parasti ir paredzēts, piemēram, tīkla karšu un modēmu
    uzturēšanai pārnēsājamos datoros. Tas netiks startēts, ja nav konfigurēts,
    tāpēc ir droši to instalēt datoros, kam tas nav nepieciešams.

en: PCMCIA support no longer exists for 2.2 kernels. Please use a 2.4 kernel.
lv: PCMCIA atbalsts 2.2 kodoliem vairs nepastāv. Lūdzu izmantojiet 2.4 kodolu.

en: PLL setting:
lv: PLL uzstādījums:

en: POP and IMAP Server
lv: POP un IMAP serveris

en: Package Group Selection
lv: Pakotņu grupu izvēle

en: Package selection
lv: Pakotņu izvēle

en: Package:
lv: Pakotne:

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Parameters
lv: Parametri

en: Paranoid
lv: Paranoisks

en: Partition booted by default
        (for MS-DOS boot, not for lilo)
lv: Noklusēti sāknējamā sadaļa
        (lai sāknētu MS-DOS, nevis lilo)

en: Partition table of drive %s is going to be written to disk!
lv: Iekārtas %s sadaļu tabula tiks ierakstīta uz diska!

en: Partition table type: %s
lv: sadaļu tabulas tips: %s

en: Partitioning failed: %s
lv: Diska sadalīšana neizdevās: %s

en: Password
lv: Parole

en: Password (again)
lv: Parole (atkārtoti)

en: Password required
lv: Nepieciešama parole

en: Passwords are now enabled, but use as a networked computer is still not recommended.
lv: Tagad tiek izmantota parole, taču izmantot datoru tīklā vēl aizvien
    nav ieteicams.

en: Path
lv: Ceļš

en: Path or Module required
lv: Nepieciešams ceļš vai modulis

en: Path selection
lv: Ceļa izvēle

en: Periodic Checks
lv: Periodiskas pārbaudes

en: Permission denied transferring %s to %s
lv: Nav dota atļauja pārvietot %s uz %s

en: Permissions
lv: Tiesības

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Photo test page
lv: Foto izmēģinājuma lapa

en: Pitcairn
lv: Pitkerna

en: Please Wait... Applying the configuration
lv: Lūdzu uzgaidiet ... konfigurācijas piemērošana

en: Please check all users that you want to include in your backup.
lv: Lūdzu atzīmējiet visus lietotājus, kurus vēlaties iekļaut dublēšanā.

en: Please choose a language to use.
lv: Lūdzu izvēlieties izmantojamo valodu.

en: Please choose load or save package selection on floppy.
    The format is the same as auto_install generated floppies.
lv: Lūdzu izvēlieties ielādēt vai saglabāt pakotnes no/uz disketes.
    Formāts ir tāds pats, kā ar auto_install ģenerētām disketēm.

en: Please choose the desired security level
lv: Izvēlieties vēlamo drošības līmeni?

en: Please choose the first number of the 10-range you wish to edit,
    or just hit Enter to proceed.
    Your choice?
lv: Lūdzu izvēlieties pirmo skaitli no intervāla 1-10, kuru vēlaties rediģēt,
    vai arī vienkārši nospiediet Enter lai turpinātu.
    Jūsu izvēle?

en: Please choose the port that your printer is connected to or enter a device name/file name in the input line
lv: Lūdzu, izvēlieties portu, pie kura Jūsu printeris ir pieslēgts, vai ievadiet ierīces/faila vārdu ievades rindā

en: Please choose the port that your printer is connected to.
lv: Lūdzu norādiet portu, kuram ir pievienots printeris.

en: Please choose what network adapter will be connected to your Local Area Network.
lv: Lūdzu izvēlieties, kurš tīkla adapteris būs pievienots jūsu lokālajam datortīklam.

en: Please choose what you want to backup
lv: Lūdzu, izvēlieties, ko vēlaties dublēt

en: Please choose where you want to backup
lv: Lūdzu, izvēlieties, kur vēlaties dublēt

en: Please choose which network adapter you want to use to connect to Internet.
lv: Lūdzu norādiet, kuru tīkla adapteri vēlaties izmantot Interneta savienojumam.

en: Please choose which serial port your modem is connected to.
lv: Lūdzu norādiet, kuram seriālajam portam ir pievienots modēms.

en: Please choose which serial port your mouse is connected to.
lv: Lūdzu izvēlieties, ar kuru seriālo portu ir saslēgta pele.

en: Please choose your keyboard layout.
lv: Lūdzu izvēlieties jūsu tastatūras izkārtojumu.

en: Please choose your mouse type.
lv: Lūdzu izvēlieties jūsu peles tipu.

en: Please choose your type of mouse.
lv: Lūdzu izvēlieties jūsu peles tipu.

en: Please click on a partition
lv: Lūdzu uzklikšķiniet uz sadaļas

en: Please enter the IP configuration for this machine.
    Each item should be entered as an IP address in dotted-decimal
    notation (for example, 1.2.3.4).
lv: Lūdzu ievadiet šī datora IP konfigurāciju.
    Visi dati jāievada kā IP adreses ar punktiem atdalītu decimālu
    skaitļu veidā (piemēram, 1.2.3.4).

en: Please enter the WebDAV server URL
lv: Lūdzu ievadiet WebDAV servera URL

en: Please enter your email address below
lv: Lūdzu zemāk ievadiet savu epasta adresi

en: Please enter your host name.
    Your host name should be a fully-qualified host name,
    such as ``mybox.mylab.myco.com''.
    You may also enter the IP address of the gateway if you have one.
lv: Lūdzu ievadiet resursa vārdu.
    Resursa vārdam ir jābūt pilnam kvalificētam resursa vārdam,
    piemēram, ``mybox.mylab.myco.com''.
    Jūs varat ievadīt arī vārtejas IP adresi, ja tāda ir

en: Please enter your username, password and domain name to access this host.
lv: Lūdzu, ievadiet Jūsu lietotāja vārdu, paroli un domēna nosaukumu, lai piekļūtu šim hostam.

en: Please fill or check the field below
lv: Lūdzu aizpildiet vai izvēlietis lauku

en: Please give a user name
lv: Lūdzu ievadiet lietotāja vārdu

en: Please insert floppy disk:
lv: Lūdzu, ievietojiet disketi:

en: Please insert the Boot floppy used in drive %s
lv: Lūdzu ievietojiet Startēšnas disketi iekārtā %s

en: Please insert the Installation Cd-Rom in your drive and press Ok when done.
    If you don't have it, press Cancel to avoid live upgrade.
lv: Lūdzu ielieciet instalācijas Cd-Rom un nospiediet Labi, kad tas izdarīts.
    Ja jums nav šī diska, nospiediet Atcelt, lai neuzsāktu uzlabošanu no tīkla.

en: Please insert the Update Modules floppy in drive %s
lv: Lūdzu ievietojiet Atjaunināšanas moduļu disketi iekārtā %s

en: Please log out and then use Ctrl-Alt-BackSpace
lv: Lūdzu aizveriet sesiju un nospiediet Ctrl-Alt-BackSpace

en: Please make a backup of your data first
lv: Vispirms izveidojiet datu rezerves kopiju

en: Please select data to backup...
lv: Lūdzu, izvēlieties datus, kurus dublēt...

en: Please select data to restore...
lv: Lūdzu, izvēlieties datus, kurus atjaunot...

en: Please select media for backup...
lv: Lūdzu, izvēlieties dublēšanas mēdiju

en: Please select the correct port. For example, the "COM1" port under
    Windows is named "ttyS0" under GNU/Linux.
lv: Lūdzu izvēlieties pareizu portu. Piemēram, MS Windows
    ports COM1 GNU/Linux vidē saucas ttyS0.

en: Please test the mouse
lv: Lūdzu notestējiet peli

en: Please try again
lv: Lūdzu mēģiniet vēlreiz

en: Please wait
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Please wait, preparing installation...
lv: Lūdzu gaidiet, gatavoju instalāciju

en: Please wait, setting security level...
lv: Lūdzu uzgaidiet, uzstādu drošības līmeni

en: Please wait, setting security options...
lv: Lūdzu uzgaidiet, uzstādu drošības parametrus...

en: Please,
    type in your tv norm and country
lv: Lūdzu,
    ieraksties Jūsu TV standrtu un valsti

en: Please, choose your keyboard layout.
lv: Lūdzu izvēlieties jūsu tastatūras izkārtojumu.

en: Plug'n Play probing failed. Please select the correct monitor
lv: Plug'n Play pārbaude neizdevās. Lūdzu, izvēlieties precīzu monitoru

en: Poland
lv: Polija

en: Polish
lv: Polijas

en: Polish (qwerty layout)
lv: Polijas (qwerty izvietojums)

en: Polish (qwertz layout)
lv: Polijas (qwertz izvietojums)

en: Poor
lv: Vājš

en: Port
lv: Ports

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Portuguese
lv: Portugāles

en: Post Install
lv: Pēcinstalācijas

en: Post Uninstall
lv: Pēc atinstalēšanas

en: Post-install configuration
lv: Pēcinstalēšanas konfigurēšana

en: Postfix Mail Server
lv: Postfix pasta serveris

en: Postfix is a Mail Transport Agent, which is the program that moves mail from one machine to another.
lv: Postfix ir Pasta transporta aģents, un tā ir programma, kas pārvieto pastu no viena datora uz citu.

en: PostgreSQL or MySQL database server
lv: PostgreSQL vai MySQL datubāzu serveris

en: Potential LAN address conflict found in current config of %s!
lv: Potenciāls LAN adrešu konflikts atklāts šajā %s! konfigurācijā!

en: Precise RAM size if needed (found %d MB)
lv: Ja nepieciešams, precizējiet RAM apjomu (atrasti %d MB)

en: Preference:
lv: Priekšroka:

en: Preparing bootloader...
lv: Sagatavoju sāknētāju

en: Preparing installation
lv: Sagatavoju instalēšanu

en: Preparing printer database...
lv: Sagatavoju printeru datubāzi...

en: Press enter to boot the selected OS, 'e' to edit the
lv: Nospiediet ievadu, lai saakneetu izveeleeto OS, 'e', lai redigeetu

en: Preview
lv: Paraugs

en: Print
lv: Drukāt

en: Print Queue Name
lv: Printera rindas nosaukums

en: Print option list
lv: Printera opciju saraksts

en: Print test pages
lv: Drukāt izmēģinājuma lapas

en: Printer
lv: Printeris

en: Printer "%s" on SMB/Windows server "%s"
lv: Printeris "%s" uz SMB/Windows servera "%s"

en: Printer "%s" on server "%s"
lv: Printeris "%s" uz servera "%s"

en: Printer %s
    What do you want to modify on this printer?
lv: Printeris %s
    Ko jūs vēlaties mainīt šim printerim?

en: Printer Device URI
lv: Printera ierīces URI

en: Printer Server
lv: Printera serveris

en: Printer auto-detection
lv: Printeru automātiska noteikšana

en: Printer auto-detection (Local, TCP/Socket, and SMB printers)
lv: Printeru automātiska noteikšana (lokāli, TCP/Socket un SMB printeri)

en: Printer connection type
lv: Printera pievienojuma tips

en: Printer host name or IP
lv: Printera resursa vārds vai IP

en: Printer host name or IP missing!
lv: Nav printera resursa vārda vai IP!

en: Printer manufacturer, model
lv: Printera izgatavotājs, modelis

en: Printer manufacturer, model, driver
lv: Printera izgatavotājs, modelis, draiveris

en: Printer model selection
lv: Printera modeļa izvēle

en: Printer name, description, location
lv: Printera nosaukums, apraksts, atrašanās vieta

en: Printer on NetWare server
lv: Printeris uz NetWare servera

en: Printer on SMB/Windows 95/98/NT server
lv: Printeris uz SMB/Windows 95/98/NT servera

en: Printer on remote CUPS server
lv: Printeris uz attāla CUPS servera

en: Printer on remote lpd server
lv: Printeris uz attāla lpd servera

en: Printer options
lv: Printera opcijas

en: Printing
lv: Drukāšana

en: Printing on the printer "%s"
lv: Drukāju uz printeri "%s"

en: Printing test page(s)...
lv: Tiek drukāta(s) izmēģinājuma lapa(s)...

en: Printing/Photo Card Access on "%s"
lv: Drukāšana/piekļuve foto kartēm uz "%s"

en: Printing/Scanning on "%s"
lv: Drukāšana/skenēšana uz "%s"

en: Printing/Scanning/Photo Cards on "%s"
lv: Drukāšana/skenēšana/foto kartes uz "%s"

en: Problems installing package %s
lv: Problēmas, instalējot pakotni %s

en: Problems occured during configuration.
    Test your connection via net_monitor or mcc. If your connection doesn't work, you might want to relaunch the configuration.
lv: Konfigurēšanas laikā uzradās problēmas.
    Pārbaudiet savienojumu ar net_monitor vai mcc. Ja savienojums nestrādā, Jūs, iespējams, vēlaties atkārtot konfigurēšanu.

en: Profile to delete:
lv: Dzēšamais profils:

en: Profile:
lv: Profils:

en: ProgressBar color selection
lv: ProgresaJoslas krāsas izvēle

en: Property
lv: Īpašība

en: Protocol
lv: Protokols

en: Protocol for the rest of the world
lv: Citur pasaulē

en: Protocol for the rest of the world
    No D-Channel (leased lines)
lv: Citur pasaulē 
     nav D-Channel (izdalītas līnijas)

en: Provider dns 1 (optional)
lv: Provaidera dns 1 (nav obligāti)

en: Provider dns 2 (optional)
lv: Provaidera dns 2 (nav obligāti)

en: Provider name (ex provider.net)
lv: Pakalpojumu sniedzēja nosaukums (piem., provider.net)

en: Provider phone number
lv: Pakalpojumu sniedzēja telefona numurs

en: Proxies configuration
lv: Proxy serveru konfigurācija

en: Proxy should be http://...
lv: Proxy būtu jābūt http://...

en: Puerto Rico
lv: Puerto Riko

en: Qatar
lv: Katara

en: Quit
lv: Beigt

en: Quit without saving
lv: Iziet nesaglabājot

en: Quit without writing the partition table?
lv: Iziet neierakstot sadaļu tabulu?

en: RAID-disks %s
lv: RAID diski %s

en: Radio support:
lv: Radio atbalsts:

en: Raw printer
lv: Tiešais printeris

en: Raw printer (No driver)
lv: Tiešais printeris (bez draivera)

en: Re-configure interface and DHCP server
lv: Pārkonfigurējiet saskarni un DHCP serveri

en: Read carefully!
lv: Lasiet uzmanīgi!

en: Read-only
lv: Tikai-lasīt

en: Read-write
lv: Lasīt-rakstīt

en: Reading printer data...
lv: Nolasu printera datus...

en: Reading printer database...
lv: Nolasu printeru datubāzi...

en: Real name
lv: Vārds un uzvārds

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Refresh printer list (to display all available remote CUPS printers)
lv: Atsvaidzināt printeru sarakstu (lai parādītu visus attāli pieejamos CUPS printerus)

en: Refresh the list
lv: Atsvaidzināt sarakstu

en: Refreshing printer data...
lv: Atsvaidzinu printera datus...

en: Refuse
lv: Noraidīt

en: Reload partition table
lv: Pārlādēt sadaļu tabulu

en: Remember this password
lv: Atcerieties šo paroli

en: Remote Administration
lv: Attāla administrēšana

en: Remote CUPS server
lv: Attāls CUPS serveris

en: Remote Control
lv: Attālināta kontrole

en: Remote host name
lv: Attālā resursa nosaukums

en: Remote host name missing!
lv: Nav attālā resursa nosaukuma!

en: Remote lpd Printer Options
lv: Attāla lpd printera opcijas

en: Remote printer
lv: Attāls printeris

en: Remote printer name
lv: Attālā printera nosaukums

en: Remote printer name missing!
lv: Nav attālā printera nosaukuma!

en: Removable media automounting
lv: Izņemama datu nesēja automontēšana

en: Remove Selected
lv:  Noņemt atzīmētos

en: Remove Windows(TM)
lv: Noņemt Windows(TM)

en: Remove a module
lv: Noņemt moduli

en: Remove from LVM
lv: Izņemt no LVM

en: Remove from RAID
lv: Izslēgt no RAID

en: Remove printer
lv: Noņemt printeri

en: Remove the last item
lv: Noņemt pēdējo vienību

en: Remove the loopback file?
lv: Atvienot loopback failu?

en: Remove this printer from Star Office/OpenOffice.org/GIMP
lv: Noņemt šo printeri no Star Office/OpenOffice.org/GIMP

en: Remove user directories before restore.
lv: Aizvākt lietotāju direktorijus pirms atjaunošanas.

en: Removing %s
lv: Atvienoju %s

en: Removing old printer "%s"...
lv: Noņemu veco printeri "%s"...

en: Removing printer "%s"...
lv: Noņemu printeri "%s"...

en: Removing printer from Star Office/OpenOffice.org/GIMP
lv: Noņemu printeri no Star Office/OpenOffice.org/GIMP

en: Replay
lv: Atkārtot

en: Report
lv: Ziņojums

en: Rescue partition table
lv: Salabot sadaļu tabulu

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Resizing
lv: Mainu izmēru

en: Resizing Windows partition
lv: Mainu Windows sadaļas izmēru

en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

en: Resolution: %s
lv: Izšķirtspēja: %s

en: Resolutions
lv: Izšķirtspējas

en: Restart XFS
lv: Pārstartēt XFS

en: Restarting printing system...
lv: Pārstartēju printēšanas sistēmu...

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore Failed...
lv: Atjaunošana neizdevās...

en: Restore From CD
lv: Atjanot no CD

en: Restore From Catalog
lv: Atjaunot no kataloga

en: Restore From Tape
lv: Atjaunot no lentas

en: Restore Other
lv: Atjaunot citu

en: Restore Progress
lv: Atjaunošanas progress

en: Restore Selected
    Catalog Entry
lv: Atjaunot izvēlēto
    kataloga ierakstu

en: Restore Selected
    Files
lv: Atjaunot izvēlētos
    failus

en: Restore Users
lv: Atjaunot lietotājus

en: Restore Via Network
lv: Atjaunot pa tīklu

en: Restore Via Network Protocol: %s
lv: Atjaunot, izmantojot tīkla protokolu: %s

en: Restore all backups
lv: Atjaunot visas rezerves kopijas

en: Restore from Hard Disk.
lv: Atjanot no cietā diska:

en: Restore partition table
lv: Atjaunot sadaļu tabulu

en: Restore system
lv: Atjaunot sistēmu

en: Restoring from file %s failed: %s
lv: Atjaunošana no faila %s neizdevās: %s

en: Restrict command line options
lv: Ierobežot komandrindas opcijas

en: Reunion
lv: Reinjona

en: Right "Windows" key
lv: Labais "Windows" taustiņš

en: Right Alt key
lv: Labais Alt taustiņs

en: Romania
lv: Rumānija

en: Romanian (qwerty)
lv: Rumāņu (qwertz)

en: Romanian (qwertz)
lv: Rumāņu (qwertz)

en: Root
lv: Sakne

en: Root partition size in MB:
lv: Saknes sadaļas izmērs (MB):

en: Run "sndconfig" after installation to configure your sound card
lv: Pēc instalēšanas palaidiet "sndconfig", lai konfigurētu skaņu karti

en: Run config tool
lv: Izpildīt config rīku

en: Running "%s" ...
lv: Izpildu "%s" ...

en: Runs commands scheduled by the at command at the time specified when
    at was run, and runs batch commands when the load average is low enough.
lv: Palaiž komandas, kas ir ieplānotas noteiktā laikā, izmantojot at komandu,
    kā arī palaiž komadu paketes, kad vidējā sistēmas noslodze ir pietiekoši
    zema.

en: Russian
lv: Krievijas

en: Russian (Phonetic)
lv: Krievijas (fonētiskā)

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: SECURITY WARNING!
lv: DROŠĪBAS BRĪDINĀJUMS!

en: SILO Installation
lv: SILO instalēšana

en: SMB (Windows 9x/NT) Printer Options
lv: SMB (Windows 9x/NT) printera opcijas

en: SMB server IP
lv: SMB servera IP

en: SMB server host
lv: SMB servera resurss

en: SSH Server
lv: SSH serveris

en: Saint Helena
lv: Svētās Helēnas sala

en: Saint Lucia
lv: Sentlūsija

en: Samba Server
lv: Samba serveris

en: San Marino
lv: Sanmarino

en: Saturday
lv: Sesdiena

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save as..
lv: Saglabāt kā...

en: Save on floppy
lv: Saglabāt disketē

en: Save packages selection
lv: Saglabāt pakotņu izvēli

en: Save partition table
lv: Ierakstīt sadaļu tabulu

en: Save theme
lv: Saglabāt tēmu

en: Saves and restores system entropy pool for higher quality random
    number generation.
lv: Saglabā un atjauno sistēmas entropijas krātuvi, lai ģenerētu
    kvalitatīvākus gadījumskaitļus.

en: Scanning for TV channels
lv: Notiek TV kanālu skanēšana ...

en: Scanning for TV channels in progress ...
lv: Notiek TV kanālu skanēšana ...

en: Scanning network...
lv: Meklēju tīklā...

en: Scanning partitions to find mount points
lv: Pārmeklēju sadaļas, lai atrastu montēšanas punktus

en: Scientific Workstation
lv: Zinātniska darbastacija

en: Screenshots will be available after install in %s
lv: Ekrāna attēli būs pieejami pēc instalēšanas %s.

en: Script-based
lv: Ar skriptu

en: Search for fonts in installed list
lv: Meklēt instalēto fontu sarakstā

en: Search installed fonts
lv: Meklēt instalētos fontus

en: Search servers
lv: Meklēšanas serveri

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Second DNS Server (optional)
lv: Otrais DNS serveris (neobligāts)

en: Second floppy drive
lv: Otrā diskešu iekārta

en: Sector
lv: Sektors

en: Security
lv: Drošība

en: Security Administrator:
lv: Drošības administrators:

en: Security Alerts:
lv: Drošības trauksmes:

en: Security Level:
lv: Drošības līmenis:

en: Security level
lv: Drošības līmenis

en: See hardware info
lv: Apskatīt dzelžu informāciju

en: Select Printer Connection
lv: Izvēlieties printera savienojumu

en: Select Printer Spooler
lv: Izvēlieties printera spolētāju

en: Select another media to restore from
lv: Izvēlieties citu mēdiju, no kura atjaunot

en: Select file
lv: Izvēlieties failu

en: Select installation class
lv: Instalēšanas klases izvēle

en: Select model manually
lv: Manuāli izvēlieties modeli

en: Select the font file or directory and click on 'Add'
lv: Atzīmējiet fonta failu vai direktoriju un klikšķiniet uz "Pievienot"

en: Select the memory size of your graphics card
lv: Izvēlieties grafiskās kartes atmiņas apjomu

en: Select user manually
lv: Izvēlēties lietotāju manuāli

en: Select your provider.
    If it isn't listed, choose Unlisted.
lv: Izvēlieties pakalpojumu sniedzēju.
     Ja tas nav šajā sarakstā, izvēlietis Nav sarakstā

en: Selected All
lv: Atzīmēti visi

en: Selected size is larger than available space
lv: Izvēlētais apjoms ir lielāks nekā pieejamā vieta

en: Send mail report after each backup to:
lv: Pēc katras rezerves kopēšanas sūtīt vēstuli uz:

en: Sending files...
lv: Nosūtu failus...

en: Senegal
lv: Senegāla

en: September
lv: Septembris

en: Serbian (cyrillic)
lv: Serbu (kirilica)

en: Server
lv: Serveris

en: Server:
lv: Serveris:

en: Services
lv: Servisi

en: Services and deamons
lv: Servisi un dēmoni

en: Services: %d activated for %d registered
lv: Servisi: %d aktivizēti no %d reģistrētiem

en: Set of tools to read and send mail and news (pine, mutt, tin..) and to browse the Web
lv: Rīku komplekts, lai lasītu un sūtītu pastu vai jaunumus (pine, mutt, tin..) un pārlūkotu Tīmekli

en: Set root password
lv: root paroles izvēle

en: Set this printer as the default
lv: Uzstādīt šo printeri ka noklusēto

en: Set up your Windows server to make the printer available under the IPP protocol and set up printing from this machine with the "%s" connection type in Printerdrake.
lv: Uzstādiet Windows serveri, lai izveidotu printeri pieejamu zem IPP protokola, un uztādiet drukāšanu no šī datora ar "%s" pieslēguma tipu programmā Printerdrake.

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: Seychelles
lv: Seišeļu salas

en: Share name
lv: Koplietojuma vārds

en: Shell
lv: Čaula

en: Show automatically selected packages
lv: Parādīt automātiski izvēlētās pakotnes

en: Show current interface configuration
lv: Parādīt pašreizējo interfeisa konfigurāciju

en: Show only for the selected day
lv: Rādīt tikai izvēlētajai dienai

en: Sierra Leone
lv: Sjerra Leone

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Size
lv: Izmērs

en: Size in MB:
lv: Izmērs MB:

en: Size: %s
lv: Izmērs: %s

en: Size: %s
lv: Izmērs: %s

en: Skip
lv: Izlaist

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovakian (QWERTY)
lv: Slovākijas (QWERTY)

en: Slovakian (QWERTZ)
lv: Slovākijas (QWERTZ)

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Slovenian
lv: Slovēnijas

en: Software Manager
lv: Programmatūras pārvaldnieks

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: Some devices in the "%s" hardware class were removed:
lv: Dažas iekārtas no "%s" aparatūras klases tika izņemtas:

en: Some devices were added:
lv: Tika pievienotas dažas iekārtas:

en: Some hardware on your computer needs ``proprietary'' drivers to work.
    You can find some information about them at: %s
lv: Dažu jūsu datora dzelžu darbībai nepieciešami ``firmas'' draiveri.
    Papildus informāciju varat atrast šeit: %s

en: Some important packages didn't get installed properly.
    Either your cdrom drive or your cdrom is defective.
    Check the cdrom on an installed computer using "rpm -qpl Mandrake/RPMS/*.rpm"
lv: Dažas svarīgas pakotnes neizdevās pareizi instalēt.
    Ir bojāta jūsu kompaktdisku iekārta vai instalācijas disks.
    Parbaudiet disku uz instalēta datora, izmantojot komandu "rpm -qpl Mandrake/RPMS/*.rpm"

en: Some steps are not completed.
    
    Do you really want to quit now?
lv: Daži soļi nav izpildīti.
    
    Vai tiešām vēlaties iziet tūlīt?

en: Something went wrong! - Is mkisofs installed?
lv: Kaut kas neizdevās - vai mkisofs ir instalēts?

en: Sorry, no floppy drive available
lv: Diemžēl nav pieejama neviena diskešu iekārta

en: Sorry, we support only 2.4 kernels.
lv: Diemžēl mēs atbalstām tikai 2.4 kodolus.

en: Sound and video playing/editing programs
lv: Skaņas un video atskaņošanas/rediģēšanas programmas

en: Sound card
lv: Skaņas karte

en: Sound configuration
lv: Skaņas konfigurācija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrika

en: Spain
lv: Spānija

en: Spanish
lv: Spānijas

en: Specify options
lv: Norādīt opcijas

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: Standalone Tools
lv: Nesaistīti rīki

en: Standard
lv: Standarta

en: Standard test page
lv: Standarta izmēģinājuma lapa

en: Start
lv: Startēt

en: Start Server
lv: Startēt serveri

en: Start at boot
lv: Sākt pie ielādes

en: Start sector:
lv: Sākuma sektors:

en: Start: sector %s
lv: Sākums: sektors %s

en: Started on boot
lv: Palaists pie ielādes

en: Starting network...
lv: tiek sākts tīkls...

en: Starting the printing system at boot time
lv: Startēju printēšnas sistēmu pie ielādes

en: Starts the X Font Server (this is mandatory for XFree to run).
lv: Startē X fontu serveri (obligāti, lai izpildītu XFree).

en: State
lv: Stāvoklis

en: Status:
lv: Stāvoklis:

en: Stop
lv: Apturēt

en: Stop Server
lv: Apturēt serveri

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Sun - Mouse
lv: Sun - pele

en: Sunday
lv: Svēdiena

en: Support the OKI 4w and compatible winprinters.
lv: Atbalsta OKI 4w un savietojamus winprinterus.

en: Suriname
lv: Surinama

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
lv: Svalbāra un Jana Mejena salas

en: Swap partition size in MB:
lv: Swap sadaļas izmērs (MB):

en: Swaziland
lv: Svazilenda

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Swedish
lv: Zviedrijas

en: Swiss (French layout)
lv: Šveices (franču izvietojums)

en: Swiss (German layout)
lv: Šveices (vācu izvietojums)

en: Switching from ext2 to ext3
lv: Pārslēgšanās no ext2 uz ext3

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Synchronization tool
lv: Sinhronizēšanas rīks

en: Syslog is the facility by which many daemons use to log messages
    to various system log files.  It is a good idea to always run syslog.
lv: Syslog ir mehānisms, ko daudzi demoni izmanto ziņojumu grāmatošanai
    daudzos sistēmas žurnālu failos. Ir gudra doma vienmēr darbināt syslog.

en: System
lv: Sistēma

en: System Options
lv: Sistēmas opcijas

en: System mode
lv: Sistēmas režīms

en: TCP/Socket Printer Options
lv: TCP/Socket printera opcijas

en: TV card
lv: TV karte

en: TV norm:
lv: TV formāts:

en: Table
lv: Tabula

en: Tajik keyboard
lv: Tadžiku tastatūra

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tape
lv: Lenta

en: Terminal-based
lv: Izmantojot termināli

en: Test
lv: Pārbaude

en: Test of the configuration
lv: Konfigurācijas izmēģināšana

en: Test page(s) have been sent to the printer.
    It may take some time before the printer starts.
lv: Izmēģinājuma lapa(s) ir nosūtīta(s) printerim.
    Var paiet zināms laiks, pirms printeris sāk drukāt.

en: Test page(s) have been sent to the printer.
    It may take some time before the printer starts.
    Printing status:
    %s
lv: Izmēģinājuma lapa(s) ir nosūtīta(s) printerim.
    Var paiet zināms laiks, pirms printeris sāk drukāt.
    Drukāšanas stāvoklis:
    %s

en: Test pages
lv: Izmēģinājuma lapas

en: Testing your connection...
lv: Izmēģinu savienojumu...

en: Thai keyboard
lv: Tai tastatūra

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Thank you for choosing Mandrake Linux 9.2
lv: Paldies, ka izvēlējāties Mandrake Linux 9.2

en: The %s is not supported by this version of Mandrake Linux.
lv: Šī Mandrake Linux versija neatbalsta %s.

en: The DHCP end range
lv: DHCP beigu diapazons

en: The DHCP start range
lv: DHCP sākuma diapazons

en: The DNS Server IP
lv: DNS servera IP

en: The DrakX Partitioning wizard found the following solutions:
lv: DrakX sadaļu veidošanas meistars atrada sekojošus risinājumus:

en: The FAT resizer is unable to handle your partition, 
    the following error occured: %s
lv: FAT izmēra mainītājs nespēj izmainīt jūsu sadaļu,
    atklāta sekojoša kļūda: %s

en: The K Desktop Environment, the basic graphical environment with a collection of accompanying tools
lv: K Desktop Environment, galvenā grafiskā vide kopā ar papildus rīku kolekciju

en: The URL must begin with http:// or https://
lv: URL ir jāsākas ar http:// vai https://

en: The backup partition table has not the same size
    Still continue?
lv: Sadaļu tabulas rezerves kopijai ir atšķirīgs izmērs
    Tomēr turpināt?

en: The default lease (in seconds)
lv: Noklusētais nomas laiks (sekundēs)

en: The encryption keys do not match
lv: Šifrēšanas atslēgas nesakrīt

en: The following packages are going to be installed
lv: Tiks instalētas sekojošas pakotnes

en: The following packages are going to be removed
lv: Tiks noņemtas sekojošas pakotnes

en: The following packages will be removed to allow upgrading your system: %s
    
    
    Do you really want to remove these packages?
lv: Sekojošas pakotnes tiks noņemtas, lai varētu uzlabot Jūsu sistēmu: %s
    
    
    Vai tiešām vēlaties noņemt šīs pakotnes?

en: The following printers are configured. Double-click on a printer to change its settings; to make it the default printer; or to view information about it.
lv: Ir konfigurēti sekojoši printeri. Ar dubultklikšķi izvēlieties printeri, lai nomainītu tā uzstādījumus, padarītu to par noklusēto printeri vai apskatītos informāciju par to.

en: The highlighted entry will be booted automatically in %d seconds.
lv: Izdaliitais ieraksts tiks saakneets peec %d sekundeem.

en: The internal domain name
lv: Ieksējais domēna vārds

en: The internet superserver daemon (commonly called inetd) starts a
    variety of other internet services as needed. It is responsible for starting
    many services, including telnet, ftp, rsh, and rlogin. Disabling inetd disables
    all of the services it is responsible for.
lv: Interneta superservera demons (parasti saukts par inetd) pēc vajadzības
    startē dažādus interneta servisus. Tas it atbildīgs par daudzu servisu
    startēšanu, tajā skaitā telnet, ftp, rsh un rlogin. inetd atslēgšana
    atslēdz arī visus servisus, par kuriem tas atbild.

en: The maximum lease (in seconds)
lv: Maksimālais nomas laiks (sekundēs)

en: The model is correct
lv: Modelis ir pareizs

en: The most common way to connect with adsl is pppoe.
    Some connections use pptp, a few use dhcp.
    If you don't know, choose 'use pppoe'
lv: Parastākais veids, kā savienoties ar adsl, ir pppoe.
    Daži pieslēgumi izmanto pptp, pavisam nedaudzi dhcp.
    Ja jūs nezinat, izvēlieties 'izmantot pppoe'

en: The official MandrakeSoft Store
lv: Oficiālais MandrakeSoft veikals

en: The old "%s" driver is blacklisted.
    
    It has been reported to oops the kernel on unloading.
    
    The new "%s" driver'll only be used on next bootstrap.
lv: Vecais "%s" draiveris ir melnajā sarakstā.
    
    Ir saņemtas ziņas par tā sliktu uzvedību pie izlādes.
    
    Jaunais "%s" draiveris tiks lietots tikai pie nākamās ielādes.

en: The package %s is needed. Install it?
lv: Ir nepieciešama pakotne %s. Instalēt to?

en: The package %s needs to be installed. Do you want to install it?
lv: Nepieciešams instalēt pakotni %s. Vai vēlaties to instalēt?

en: The passwords do not match
lv: Paroles nesakrīt

en: The per-user sharing uses the group "fileshare". 
    You can use userdrake to add a user to this group.
lv: Lietotāju koplietojumi izmanto grupu "fileshare". 
    Jūs varat izmantot userdrake, lai šai grupai pievienotu lietotājus.

en: The port number should be an integer!
lv: Porta numuram ir jābūt skaitlim!

en: The portmapper manages RPC connections, which are used by
    protocols such as NFS and NIS. The portmap server must be running on machines
    which act as servers for protocols which make use of the RPC mechanism.
lv: portmapper apkalpo RPC savienojumus, ko izmanto citi protokoli,
    piemēram, NFS un NIS. portmap serveri ir jāizmanto datoros, kas
    darbojas kā RPC protokolus izmantojošu protokolu serveri.

en: The printer "%s" already exists,
    do you really want to overwrite its configuration?
lv: Printeris "%s" jau eksistē,
    vai tiešām vēlaties pārrakstīt tā konfigurāciju?

en: The printer "%s" is set as the default printer now.
lv: Printeris "%s" tagad ir uzstādīts kā noklusētais printeris.

en: The printer "%s" was successfully added to Star Office/OpenOffice.org/GIMP.
lv: Printeris "%s" tika veiksmīgi pievienots Star Office/OpenOffice.org/GIMP.

en: The printer "%s" was successfully removed from Star Office/OpenOffice.org/GIMP.
lv: Printeris "%s" tika veiksmīgi noņemts no Star Office/OpenOffice.org/GIMP.

en: The routed daemon allows for automatic IP router table updated via
    the RIP protocol. While RIP is widely used on small networks, more complex
    routing protocols are needed for complex networks.
lv: routed demons ļauj automātiski atjaunināt IP maršrutizatora tabulu,
    izmantojot RIP protokolu. Kaut gan RIP tiek plaši izmantots nelielos
    tīklos, sarežģītākiem tīkliem ir nepieciešami sarežģītāki maršrutizēšanas
    protokoli.

en: The rstat protocol allows users on a network to retrieve
    performance metrics for any machine on that network.
lv: rstat protokols ļauj tīkla lietotājiem saņemt veiktspējas
    informāciju par jebkuru šī tīkla datoru.

en: The rusers protocol allows users on a network to identify who is
    logged in on other responding machines.
lv: Protokols rusers tīkla lietotājiem ļauj noskaidrot, kuru lietotāju
    sesijas ir atvērtas citos atbildošajos datoros.

en: The rwho protocol lets remote users get a list of all of the users
    logged into a machine running the rwho daemon (similiar to finger).
lv: Protokols rwho attāliem lietotājiem ļauj saņemt visu atvērto lietotāju
    sesiju sarakstu no datora, kurā darbojas rwho demons (līdzīgi finger).

en: The setup has already been done, and it's currently enabled.
lv: Uzstādīšana ir notikusi, un patreiz tā ir atļauts.

en: The setup has already been done, but it's currently disabled.
lv: Uzstādīšana ir notikusi, bet patreiz tā ir aizliegta.

en: The setup of Internet Connection Sharing has already been done.
    It's currently enabled.
    
    What would you like to do?
lv: Interneta savienojuma koplietošana jau ir uzstādīta.
    Pašlaik tā ir ieslēgta.
    
    Ko jūs vēlaties darīt?

en: The two critical parameters are the vertical refresh rate, which is the rate
    at which the whole screen is refreshed, and most importantly the horizontal
    sync rate, which is the rate at which scanlines are displayed.
    
    It is VERY IMPORTANT that you do not specify a monitor type with a sync range
    that is beyond the capabilities of your monitor: you may damage your monitor.
     If in doubt, choose a conservative setting.
lv: Divi svarīgākie parametri ir vertikālā pārzīmēšanas frekvence, kas nosaka
    visa ekrāna pārzīmēšanas biežumu, un horizontālās sinhronizācijas
    frekvence, kas nosaka skanēšanas līniju parādīšanas biežumu.
    
    Ir ĻOTI SVARĪGI, lai jūs nenorādītu monitora tipu, kura sinhronizācijas
    frekvence pārsniedz jūsu monitora iespējas: jūs varat sabojāt savu monitoru.
     Ja neesat pārliecināts, izvēlieties konservatīvāko variantu.

en: The user name is too long
lv: Lietotāja vārds ir pārāk garš

en: The user name must contain only lower cased letters, numbers, `-' and `_'
lv: Lietotāja vārdā var būt tikai mazie angļu burti, cipari, `-' un `_'

en: Theme installation failed!
lv: Tēmas instalēšana neizdevās!

en: Theme name
lv: Tēmas nosaukums

en: Themes
lv: Tēmas

en: There are no printers found which are directly connected to your machine
lv: Netika atrasti printeri, kas tieši pieslēgti Jūsu datoram

en: There is already a partition with mount point %s
lv: Jau eksistē sadaļa ar montēšanas punktu %s

en: There is no existing partition to use
lv: Nav nevienas sadaļas, ko varētu izmantot

en: There is no medium or it is write-protected for device %s.
    Please insert one.
lv: Nav datu nesēja, vai arī aizliegta rakstīšana ierīcē %s.
    Lūdzu ielieciet kādu.

en: There is only one configured network adapter on your system:
    
    %s
    
    I am about to setup your Local Area Network with that adapter.
lv: Jūsu sistēmā ir tikai viens konfigurēts tīkla adapteris:
    
    %s
    
    Vai vēlaties uzstādīt jūsu lokālo datortīklu ar šo adapteri?

en: There was an error installing packages:
lv: Pakotņu instalēšanas laikā atklāta kļūda:

en: There was an error ordering packages:
lv: Pakotņu kārtošanas laikā atklāta kļūda:

en: There was an error while scanning for TV channels
lv: TV kanālu skenēšanas laikā bija kļūda

en: There's no known OSS/ALSA alternative driver for your sound card (%s) which currently uses "%s"
lv: Nav zināms alternatīvs OSS/ALSA draiveris priekš Jūsu skaņu kartes (%s) kura patreiz izmanto "%s"

en: There's no known driver for your sound card (%s)
lv: Nav zināmu draiveru jūsu skaņu kartei (%s)

en: These options can backup and restore all files in your /etc directory.
lv: Šīs opcijas var dublēt un atjaunot visus failus /etc direktorijā.

en: This directory should remain within the root filesystem
lv: Šim katalogam ir jāpaliek saknes failsistēmā

en: This encryption key is too simple (must be at least %d characters long)
lv: Šifrēšanas atslēga ir pārāk vienkārša (jābūt vismaz %d simbolus garai)

en: This floppy is not FAT formatted
lv: Šī diskete nav FAT formatēta

en: This is a mandatory package, it can't be unselected
lv: Šī ir obligāta pakotne, no tās nevar atteikties

en: This is similar to the previous level, but the system is entirely closed and security features are at their maximum.
lv: Šis ir līdzīgs iepriekšējam līmenim, bet sistēma ir pilnībā slēgta un drošības iespējas ir pašas maksimālākās.

en: This is the standard security recommended for a computer that will be used to connect to the Internet as a client.
lv: Šis ir parasts drošības līmenis, kas ir ieteicams datoram, kas tiks
    izmantots, lai savienotos ar Internetu kā klients.

en: This label is already used
lv: Šis nosaukums jau ir izmantots

en: This level is to be used with care. It makes your system more easy to use,
    but very sensitive. It must not be used for a machine connected to others
    or to the Internet. There is no password access.
lv: Šo līmeni ir jāizmanto uzmanīgi. Tas padara jūsu sistēmu vieglāk
    izmantojamu, taču ļoti nedrošu: to nedrīkst izmantot datoram, kas ir
    savienots ar citiem datoriem vai Internetam. Netiek prasītas paroles.

en: This may take a moment to erase the media.
lv: Var paiet kāds brīdis, kamēr tiek izdzēsts datu nesējs.

en: This may take a moment to generate the keys.
lv: Var paiet kāds brīdis, kamēr ģenerējas atslēgas.

en: This package loads the selected keyboard map as set in
    /etc/sysconfig/keyboard.  This can be selected using the kbdconfig utility.
    You should leave this enabled for most machines.
lv: Šī pakotne ielādē izvēlēto tastatūras karti, kas norādīta failā
    /etc/sysconfig/keyboard. To var izvēlēties, izmantojot programmu kbdconfig.
    Vairumā gadījumu šo pakotni ir jāatstāj izvēlētu.

en: This package must be upgraded.
    Are you sure you want to deselect it?
lv: Šo pakotni ir nepieciešams uzlabot
    Vai tiešām vēlaties atteikties no tās?

en: This partition can't be used for loopback
lv: Šo sadaļu nevar izmantot priekš loopback

en: This partition is not resizeable
lv: Šīs sadaļas izmēru nevar izmainīt

en: This password is too short (it must be at least %d characters long)
lv: Šī parole ir pārāk vienkārša (jābūt vismaz %d simbolus garai)

en: This password is too simple
lv: Šī parole ir pārāk vienkārša

en: This user name has already been added
lv: Šāds lietotāja vārds jau ir pievienots

en: This will take a few minutes.
lv: Tas aizņems dažas minūtes.

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Time remaining
lv: Atlikušais laiks

en: Timezone
lv: Laika josla

en: To activate the mouse,
lv: Lai aktivizētu peli,

en: To get a list of the options available for the current printer click on the "Print option list" button.
lv: Lai saņemtu patreizējam printerim pieejamo opciju sarakstu, klikšķiniet uz "Drukāšanas opciju saraksts" pogas.

en: To have more partitions, please delete one to be able to create an extended partition
lv: Ja gribat vairāk sadaļas, izdzēsiet kādu sadaļu, lai varētu izveidot paplašināto sadaļu

en: To print a file from the command line (terminal window) use the command "%s <file>".
lv: Lai izdrukātu failu no komandrindas (termināļa loga), izmantojiet komandu "%s <fails>".

en: To print on a NetWare printer, you need to provide the NetWare print server name (Note! it may be different from its TCP/IP hostname!) as well as the print queue name for the printer you wish to access and any applicable user name and password.
lv: Lai drukātu ar NetWare printeri, jums jānorāda NetWare printera servera vārds (Piezīme! tas var atšķirties no servera TCP/IP hosta nosaukuma!), kā arī jūsu izvēlētā printera rindas nosaukums un jebkurš derīgs lietotāja vārds un parole.

en: To print to a SMB printer, you need to provide the SMB host name (Note! It may be different from its TCP/IP hostname!) and possibly the IP address of the print server, as well as the share name for the printer you wish to access and any applicable user name, password, and workgroup information.
lv: Lai drukātu ar SMB printeri, jums jānorāda SMB hosta vārds (Piezīme! Tas var atšķirties no datora TCP/IP hosta vārda!) un, iespējams, šī servera IP adrese, kā arī jūs interesējošā printera koplietojuma vārds un atbilstošs lietotāja vārds, parole un darbgrupas informācija.

en: To print to a TCP or socket printer, you need to provide the host name or IP of the printer and optionally the port number (default is 9100). On HP JetDirect servers the port number is usually 9100, on other servers it can vary. See the manual of your hardware.
lv: Lai drukātu ar TCP vai socket printeri, jums ir jānorāda printera hosta nosaukums tīklā un papildus arī porta numurs (pēc noklusēšanas 9100). HP JetDirect serveriem porta numurs parasti ir 9100, uz citiem serveriem tas var būt savādāks. Apskatiet Jūsu aparatūras rokasgrāmatu.

en: To share your own knowledge and help build Linux software, join our discussion forums on our "Community" webpages.
lv: Lai dalītos ar pieredzi un palīdzētu veidot Linux rīkus, pievienojieties diskusiju forumiem, kurus varat atrast "Kopienas" web lapās.

en: To submit a bug report, click on the button report.
    This will open  a web browser window on %s
     where you'll find a form to fill in.  The information displayed above will be 
    transferred to that server.
lv: Lai nosūtītu kļūdu ziņojumu, noklikšķiniet uz pogas Ziņot.
    Tas atvērs web pārlūka logu uz %s
     kur Jūs atradīsiet aizpildāmo formu. Augstāk attēlotā infromācija tiks
    pārvietota uz šo serveri.

en: To use a remote lpd printer, you need to supply the hostname of the printer server and the printer name on that server.
lv: Lai izmantotu attālu lpd printeri, jums ir jānorāda printera servera nosaukums un printera nosaukums uz šī servera.

en: To use this saved packages selection, boot installation with ``linux defcfg=floppy''
lv: Lai izmantotu šo saglabāto pakotņu izvēli, palaidiet instalāciju ar ``linux defcfg=floppy''

en: Toggle between flat and group sorted
lv: Sakārtots vienā sarakstā vai pa grupām

en: Toggle to expert mode
lv: Pārslēgt eksperta režīmā

en: Toggle to normal mode
lv: Pārslēgt normālajā režīmā

en: Tokelau
lv: Tokelau salas

en: Tools to ease the configuration of your computer
lv: Rīki datora konfigurēšanas atvieglošanai

en: Total Progress
lv: Kopējais progress

en: Total size: %d / %d MB
lv: Kopējais izmērs: %d / %d MB

en: Track network card id (useful for laptops)
lv: Sekot tīkla kartes id (noder klēpjdatoriem)

en: Transfer
lv: Pārcelšana

en: Transfer printer configuration
lv: Pārsūtu printera konfigurāciju

en: Transfer successful
    You may want to verify you can login to the server with:
    
    ssh -i %s %s\@%s
    
    without being prompted for a password.
lv: Pārvietošana veiksmīga
    Varbūt Jūs vēlaties pārbaudīt, vai varat pieslēgties serverim ar:
    
    ssh -i %s %s\@%s
    
    bez paroles pieprasījuma.

en: Transferring %s...
lv: Pārvietoju %s...

en: Transform your computer into a powerful Linux server: Web server, mail, firewall, router, file and print server (etc.) are just a few clicks away!
lv: Pārveidojiet Jūsu datoru par spēcīgu Linux serveri ar dažiem peles klikšķiem. Web serveris, pasta serveris, ugunsmūris, maršrutētājs, failu un printeru serveris, ...

en: Trinidad and Tobago
lv: Trinidada un Tobago

en: True Type fonts installation
lv: True Type fontu instalēšana

en: True Type install done
lv: True Type instalēšana pabeigta

en: Truly minimal install (especially no urpmi)
lv: Patiesi minimāla instalācija (īpaši bez urpmi)

en: Trying to rescue partition table
lv: Mēģinu saglābt sadaļu tabulu

en: Tuesday
lv: Otradiena

en: Tuner type:
lv: Uztvērēja tips:

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkey
lv: Turcija

en: Turkish (modern "Q" model)
lv: Turcijas (modernais "Q" modelis)

en: Turkish (traditional "F" model)
lv: Turcijas (tradicionālais "F" modelis)

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Turks and Caicos Islands
lv: Tērksa un Kaikosa salas

en: Turn your computer into a reliable server
lv: Pārvērtiet Jūsu datoru par drošu serveri

en: Type
lv: Tips

en: Type of install
lv: Instalācijas tips

en: Type:
lv: Tips:

en: Type:
lv: Tips:

en: UK keyboard
lv: Apvienotās Karalistes

en: URL should begin with 'ftp:' or 'http:'
lv: URL būtu jāsākas ar 'ftp:' vai 'http:'

en: US keyboard
lv: ASV tastatūra

en: US keyboard (international)
lv: ASV tastatūra (starptautiskā)

en: USA (cable)
lv: ASV (kabelis)

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: Ukrainian
lv: Ukrainas

en: Unable to fork: %s
lv: Nevar atdalīt: %s

en: Unable to start live upgrade !!!
lv: Neizdodas uzsākt uzlabošanu no tīkla !!!

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Uninstall Fonts
lv: Atinstalēt fontus

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Apvienotā Karaliste

en: United States
lv: A.S.V.

en: Unknown Model
lv: Nezināms modelis

en: Unknown driver
lv: Nezināms draiveris

en: Unknown model
lv: Nezināms modelis

en: Unknown|Generic
lv: Nezināma|vispārēja

en: Unmount
lv: Nomontēt

en: Unsafe
lv: Nedrošs

en: Up
lv: Uz augšu

en: Updating package selection
lv: Atjaunoju pakotņu izvēli

en: Upgrade
lv: Atjaunināt

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Use CD-R/DVD-R to backup
lv: Lietot CD/DVDROM dublēšanai

en: Use Expect for SSH
lv: Priekš SSH lietot Expect

en: Use Hard Disk to backup
lv: Dublēšanai lietot cieto disku

en: Use Xinerama extension
lv: Lietot Xinerama piebūvi

en: Use ``%s'' instead
lv: Tā vietā izmantojiet ``%s''

en: Use ``Unmount'' first
lv: Vispirms izmantojiet ``Nomontēt''

en: Use auto detection
lv: Izmantot autonoteikšanu

en: Use daemon
lv: Lietot dēmonu

en: Use existing partitions
lv: Izmantot jau esošu sadaļu

en: Use fdisk
lv: Izmantot fdisk

en: Use for loopback
lv: Izmantot priekš loopback

en: Use free space
lv: Izmantot brīvo vietu

en: Use group id for execution
lv: Lietot grupas id izpildei

en: Use libsafe for servers
lv: Lietot libsafe priekš serveriem

en: Use network connection to backup
lv: Dublēšanai lietot tīkla savienojumu

en: Use owner id for execution
lv: Lietot īpašnieka id izpildei

en: Use quota for backup files.
lv: Lietot kvotas priekš dublēšanas failiem.

en: Use tape to backup
lv: Dublēšanai lietot lentu

en: Use the %c and %c keys for selecting which entry is highlighted.
lv: Izmantojiet taustinus %c un %c, lai izveeleetos vajadziigo ierakstu.

en: Use the Windows partition for loopback
lv: Izmantot Windows sadaļu priekš loopback

en: Use the free space on the Windows partition
lv: Izmantot Windows sadaļas brīvo vietu

en: User
lv: Lietotājs

en: User list to restore (only the most recent date per user is important)
lv: Lietotāju saraksts priekš atjaunošanas (tikai pats jaunākais datums katram lietotājam ir svarīgs)

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Username
lv: Lietotāja vārds

en: Username required
lv: Nepieciešams lietotāja vārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Various
lv: Dažādi

en: Vendor
lv: Pārdevējs

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Vertical refresh rate
lv: Vertikālā frekvence

en: Video mode
lv: Video režīms

en: Vietnamese "numeric row" QWERTY
lv: Vjetnamas "numuru rinda" QWERTY

en: View Backup Configuration.
lv: Apskatīt dublēšanas konfigurāciju

en: Virgin Islands (British)
lv: Virdžīnu salas (Britu)

en: Virgin Islands (U.S.)
lv: Virdžīnu salas (ASV)

en: WARNING
lv: BRĪDINĀJUMS

en: WARNING: this device has been previously configured to connect to the Internet.
    Simply accept to keep this device configured.
    Modifying the fields below will override this configuration.
lv: BRĪDINĀJUMS: Šī ierīce jau agrāk ir konfigurēta, lai pievienotos Internetam.
    Vienkārši apstipriniet, ka vēlaties saglabāt šo konfigurāciju.
    Tālāko lauku izmainīšana pārrakstīs šo konfigurāciju.

en: Wait please
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Want to know more and to contribute to the Open Source community? Get involved in the Free Software world!
lv: Gribat uzzināt vairāk par Atvērtā Koda kopienu? Iesaistieties Brīvās Programmatūras pasaulē!

en: Warning
lv: Uzmanību

en: Warning! An existing firewalling configuration has been detected. You may need some manual fixes after installation.
lv: Brīdinājums! Ir atklāta eksistējoša ugunsmūra konfigurācija. Pēc instalēšanas jums varbūt vajadzēs patstāvīgi pielabot konfigurāciju.

en: Warning, the network adapter (%s) is already configured.
    
    Do you want an automatic re-configuration?
    
    You can do it manually but you need to know what you're doing.
lv: Brīdinājums, tīkla adapteris (%s) jau ir nokopnfigurēts.
    
    Vai vēlaties automātisku pārkonfigurēšanu?
    
    Jūs varat to veikt manuāli, bet Jums jāzin, ko darat.

en: Warning: testing this graphic card may freeze your computer
lv: Brīdinājums: šīs grafiskās kartes izmēģināšana var uzkārt datoru

en: Web Server
lv: Web serveris

en: Web/FTP
lv: Tīmeklis/FTP

en: WebDAV is a protocol that allows you to mount a web server's directory
    locally, and treat it like a local filesystem (provided the web server is
    configured as a WebDAV server). If you would like to add WebDAV mount
    points, select "New".
lv: WebDAV ir protokols, ka ļauj jums lokāli montēt web servera direktoriju
    un rīkoties ar to kā ar lokālu failsistēmu (ja vien web serveris ir konfigurēts
    kā WebDAV serveris). Ja jūs vēlaties pievienot WebDAV montēšanas
    punktus, izvēlieties "Jauns".

en: WebDAV transfer failed!
lv: WebDAV pārvietošana neizdevās!

en: Webmin Service
lv: Webmin serviss

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Welcome To Crackers
lv: Sveiciens hakeriem

en: Welcome to %s
lv: Jūs sveic %s

en: Welcome to %s the operating system chooser!
    
    Choose an operating system from the list above or
    wait %d seconds for default boot.
lv: Juus sveic %s, opereetaajsisteemu paarsleedzeejs!
    
    Sarakstaa izveelieties vajadziigo sisteemu vai gaidiet %d sekundes, liidz tiks ielaadeeta nokluseetaa sisteema.

en: Welcome to GRUB the operating system chooser!
lv: Juus sveic GRUB, opereetaajsisteemu izveeles programma!

en: Welcome to the Internet Connection Sharing utility!
    
    %s
    
    Click on Configure to launch the setup wizard.
lv: Laipni lūdzam Interneta savienojuma koplietošansa utilītā!
    
    %s
    
    Klikšķiniet uz Konfigurēt, lai palaistu uzstādīšanas meistaru.

en: Welcome to the Open Source world.
lv: Esiet sveicināti atvērtā koda pasaulē

en: Welcome to the mail configuration utility.
    
    Here, you'll be able to set up the alert system.
lv: Laipni lūdzam pasta konfigurēšanas utilītā.
    
    Sēit Jūs varēsiet uzstādīt brīdinājumu sistēmu.

en: West Europe
lv: Rietumeiropa

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: What
lv: Ko

en: What kind is your ISDN connection?
lv: Kāds ir jūsu ISDN savienojuma veids?

en: What kind of card do you have?
lv: Kāds ir jūsu kartes tips?

en: What norm is your TV using?
lv: Kādu TV standartu jūs izmantojat?

en: What type of partitioning?
lv: Kāds ir sadalījuma tips?

en: Wheel
lv: Ritenis

en: When
lv: Kad

en: Where
lv: Kur

en: Where do you want to install the bootloader?
lv: Kur jūs vēlaties instalēt sāknētāju?

en: Where do you want to mount %s?
lv: Kur jūs vēlaties montēt %s?

en: Where do you want to mount device %s?
lv: Kur jūs vēlaties montēt %s ierīci?

en: Which %s driver should I try?
lv: Kuru %s draiveri pamēģināt?

en: Which configuration of XFree do you want to have?
lv: Kuru XFree konfigurāciju izvēlaties?

en: Which disk do you want to move it to?
lv: Uz kuru disku vēlaties to pārvietot?

en: Which filesystem do you want?
lv: Kuru failu sistēmu vēlaties?

en: Which is your timezone?
lv: Kāda ir jūsu laika josla?

en: Which partition do you want to resize?
lv: Kuras sadaļas izmēru vēlaties izmainīt?

en: Which partition do you want to use for Linux4Win?
lv: Kuru sadaļu vēlaties izmantot priekš Linux4Win?

en: Which printer model do you have?
lv: Kāds ir jūsu printera modelis?

en: Which printing system (spooler) do you want to use?
lv: Kuru drukāšanas sistēmu (spolētāju) vēlaties izmantot?

en: Which protocol do you want to use?
lv: Kādu protokolu vēlaties izmantot?

en: Which sector do you want to move it to?
lv: Uz kuru sektoru vēlaties to pārvietot?

en: Which services would you like to allow the Internet to connect to?
lv: Kādiem servisiem Jūs vēlaties atļaut piekļuvi no Interneta?

en: Which size do you want to keep for Windows on
lv: Kādu apjomu vēlaties atstāt priekš windows uz

en: Which type of entry do you want to add?
lv: Kāda veida ierakstu gribat pievienot

en: Which username
lv: Kurš lietotāja vārds

en: Windows Domain
lv: Windows domēns

en: Windows Migration tool
lv: Windows migrēšanas rīks

en: With X
lv: Ar X

en: With basic documentation (recommended!)
lv: Ar pamatdokumentāciju (ieteicams!)

en: With this option you will be able to restore any version
     of your /etc directory.
lv: Ar šo opciju Jums būs iespēja atjaunot jebkuru /etc
    direktorijas versiju.

en: With this security level, the use of this system as a server becomes possible.
    The security is now high enough to use the system as a server which can accept
    connections from many clients. Note: if your machine is only a client on the Internet, you should choose a lower level.
lv: Ar šo drošības līmeni sistēmu var sākt izmantot kā serveri.
    Drošība tagad ir pietiekoši stipra, lai izmantotu sistēmu kā serveri, kas
    apkalpo savienojumus no daudziem klientiem. Piezīme: ja jūsu dators darbojas
    tikai kā klients Internetā, Jums vajadzētu izvēlēties mazāku drošības līmeni.

en: Wizard
lv: Meistars

en: Wizard Configuration
lv: Meistara konfigurācija

en: Workgroup
lv: Darba grupa

en: Workstation
lv: Darbastacija

en: Would you like to allow users to share some of their directories?
    Allowing this will permit users to simply click on "Share" in konqueror and nautilus.
    
    "Custom" permit a per-user granularity.
lv: Vai vēlaties ļaut lietotājies koplietot savus direktorijus?
    Atļaujot šo, lietotājiem būs atļauts vienkārši noklikšķināt uz "Koplietot" konqueror
    vai nautilus programmās.
    
    "Custom" atļauj individuālu tiesību piešķiršanu.

en: Write Config
lv: Ierakstīt konfigurāciju

en: X server
lv: X serveris

en: XFree %s with 3D hardware acceleration
lv: XFree %s ar aparatūras 3D akselerāciju

en: XFree %s with EXPERIMENTAL 3D hardware acceleration
lv: XFree %s ar EKSPERIMENTĀLU aparatūras 3D akselerāciju

en: XFree configuration
lv: XFree konfigurācija

en: XFree86 driver: %s
lv: XFree86 draiveris: %s

en: XFree86 server: %s
lv: XFree86 serveris: %s

en: XawTV isn't installed!
lv: XawTV nav instalēts!

en: Xinetd Service
lv: Xinetd serviss

en: Xpmac (installation display driver)
lv: Xpmac (instalācijas displeja draiveris)

en: Yaboot mode
lv: Yaboot režīms

en: Yemen
lv: Jemena

en: Yes
lv: Jā

en: Yes, I want autologin with this (user, desktop)
lv: Jā, gribu automātiski pieslēgties ar šo (lietotājs, darba virsma)

en: You are about to configure your computer to share its Internet connection.
    With that feature, other computers on your local network will be able to use this computer's Internet connection.
    
    Make sure you have configured your Network/Internet access using drakconnect before going any further.
    
    Note: you need a dedicated Network Adapter to set up a Local Area Network (LAN).
lv: Jūs taisaties konfigurēt jūsu datoru Interneta savienojuma koplietošanai.
    Ar šo iespēju datoru var konfigurēt tā, lai kopīgi izmantotu Interneta savienojumu.
    
    Piezīme: jums ir nepieciešams atsevišķs tīkla adapteris, lai uzstādītu lokālo datortīklu (LAN).
    
    Vai vēlaties uzstādīt Interneta savienojuma koplietošanu?

en: You are currently using %s as your boot manager.
    Click on Configure to launch the setup wizard.
lv: Jūs pašlaik lietojat OS ielādētāju %s.
    Spiediet Konfigurēt, lai palaistu uzstādīšanas meistaru.

en: You are going to configure a remote printer. This needs working network access, but your network is not configured yet. If you go on without network configuration, you will not be able to use the printer which you are configuring now. How do you want to proceed?
lv: Jūs konfigurēsiet attālinātu printeri. Tam nepieciešama attālināta tīkla pieeja, bet tīkls vēl nav nokonfigurēts. Ja turpināsiet bez tīkla konfigurācijas, jūs nevarēsiet lietot printeri, kuru tagad konfigurējat. Vēlaties turpināt?

en: You can configure each parameter of the module here.
lv: Šeit Jūs varat konfigurēt katru moduļa parametru.

en: You can enter miscellaneous ports. 
    Valid examples are: 139/tcp 139/udp.
    Have a look at /etc/services for information.
lv: Jūs varat ievadīt dažādus portus.
    Derīgi piemēri ir: 139/tcp 139/udp.
    Aplūkojiet /etc/services lai iegūtu vairā
    informācijas.

en: You can export using NFS or Samba. Please select which you'd like to use.
lv: Jūs varat eksportēt, lietojot NFS vai Samba. Lūdzu izvēlieties, kuru vēlaties lietot.

en: You can now partition %s.
    When you are done, don't forget to save using `w'
lv: Tagad jūs varat sadalīt diska iekārtu %s.
    Kad esat pabeiguši, neaizmirstiet saglabāt, izmantojot `w'

en: You can't create a new partition
    (since you reached the maximal number of primary partitions).
    First remove a primary partition and create an extended partition.
lv: Jūs nevarat izveidot jaunu diska sadaļu
    (jo ir sasniegts maksimālais primāro sadaļu skaits).
    Vispims noņemiet kādu primāro sadaļu un izveidojiet paplašināto sadaļu.

en: You can't install the bootloader on a %s partition
lv: Jūs nevarat instalēt sāknētāju %s sadaļā

en: You can't select this package as there is not enough space left to install it
lv: Jūs nevarat izvēlēties šo pakotni, jo nepietiek vietas tās instalēšanai

en: You can't select/unselect this package
lv: Jūs varat izvēlēties/atteikties no šīs pakotnes

en: You can't unselect this package. It is already installed
lv: Jūs nevarat atteikties no šīs pakotnes. Tā jau ir instalēta

en: You can't unselect this package. It must be upgraded
lv: Jūs nevarat atteikties no šīs pakotnes. To ir nepieciešams uzlabot

en: You can't use JFS for partitions smaller than 16MB
lv: JFS nevar izmantot sadaļām, kas mazākas par 16MB

en: You can't use ReiserFS for partitions smaller than 32MB
lv: ReiserFS nevar izmantot sadaļām, kas mazākas par 32MB

en: You can't use an encrypted file system for mount point %s
lv: Jūs nevarat lietot šifrēto failsistēmu montēšanas punktā %s

en: You decided to install the bootloader on a partition.
    This implies you already have a bootloader on the hard drive you boot (eg: System Commander).
    
    On which drive are you booting?
lv: Jūs nolēmāt sāknētāju instalēt uz diska sadaļas.
    Tas paredz, ka jums jau ir sāknētājs uz tā sāknējamā cietā diska (piem.: System Commander).
    
    Kurš ir jūsu sāknējamais disks?

en: You don't have a swap partition.
    
    Continue anyway?
lv: Jums nav swap sadaļas
    
    Vai tomēr turpināt?

en: You have a hole in your partition table but I can't use it.
    The only solution is to move your primary partitions to have the hole next to the extended partitions.
lv: Jūsu diska sadaļu tabulā ir caurums, bet es to nevaru izmantot.
    Vienīgais risinājums ir pārvietot primāras sadaļas tā, lai caurums atrastos blakus paplašinātajām sadaļām.

en: You have configured multiple ways to connect to the Internet.
    Choose the one you want to use.
lv: Jūs esat konfigurējuši vairākus veidus, kā savienoties ar Internet.
    Izvēlieties vienu, kuru vēlaties lietot.

en: You have more than one hard drive, which one do you install linux on?
lv: Jums ir vairāk nekā viens cietais disks, uz kura jūs instalējat linux?

en: You have transferred your former default printer ("%s"), Should it be also the default printer under the new printing system %s?
lv: Jūs pārlikāt savu iepriekš noklusēto printeri ("%s"), vai tam jābūt noklusētajam printerim arī zem jaunās drukāšanas sistēmas %s?

en: You haven't selected any group of packages.
    Please choose the minimal installation you want:
lv: Jūs neizvēlējāties nevienu pakotņu grupu.
    Lūdzu, izvēlieties minimālo instalāciju, kādu vēlaties:

en: You may now provide options to module %s.
    Note that any address should be entered with the prefix 0x like '0x123'
lv: Tagad jūs varat norādīt moduļa %s opcijas.
    Atcerieties, ka visas adreses jāievada ar 0x prefiksu, piemēram, '0x123'

en: You may now provide options to module %s.
    Options are in format ``name=value name2=value2 ...''.
    For instance, ``io=0x300 irq=7''
lv: Tagad jūs varat norādīt moduļa %s opcijas.
    Opciju formāts ir ``nosaukums=vērtība nosaukums2=vērtība2 ...''.
    Piemēram, ``io=0x300 irq=7''

en: You must also format %s
lv: Jums ir jāformatē arī %s

en: You must choose an image file first!
lv: Vispirms ir jāizvēlās attēla fails!

en: You must choose/enter a printer/device!
lv: Jums ir jānorāda/jāievada printeris/ierīce!

en: You must enter a device or file name!
lv: Jums ir jāievada ierīces vai faila nosaukums!

en: You must have a FAT partition mounted in /boot/efi
lv: Jums ir nepieciešama /boot/efi montēta FAT sadaļa

en: You must have a root partition.
    For this, create a partition (or click on an existing one).
    Then choose action ``Mount point'' and set it to `/'
lv: Jums ir nepieciešama saknes sadaļa.
    Šim nolūkam izveidojiet sadaļu (vai uzklikšķiniet uz jau esošas).
    Tad izvēlieties darbību ``Montēšanas punkts'' un norādiet, ka tas ir `/'

en: You must specify a kernel image
lv: Jums jānorāda kodola attēls

en: You must specify a root partition
lv: Jums ir nepieciešama root sadaļa

en: You need a true filesystem (ext2/ext3, reiserfs, xfs, or jfs) for this mount point
lv: Šim montēšanas punktam ir nepieciešama reāla failsistēma (ext2/ext3, reiserfs, xfs vai jfs)

en: You need to reboot for the partition table modifications to take place
lv: Lai sadaļu tabulas izmaiņas stātos spēkā, jums jāpārstartē dators

en: You will receive an alert if the load is higher than this value
lv: Jūs saņemsit trauksmes signālu, kad noslodze pārsniegs šo vērtību

en: You'll need to reboot before the modification can take place
lv: Lai izmaiņas stātos spēkā, jums ir jāpārstartē dators

en: Your Windows partition is too fragmented. Please reboot your computer under Windows, run the ``defrag'' utility, then restart the Mandrake Linux installation.
lv: Windows sadaļa ir pārāk fragmentēta. Vispirms no Windows vides palaidiet ``defrag'' un tad atsāciet Mandrake Linux instalēšanu.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lv: Jūsu karte spēj nodrošināt 3D akselerāciju, bet tikai ar XFree %s,
    ŅEMIET VĒRĀ, KA TAS IR EKSPERIMENTĀLS ATBALSTS, KAS VAR UZKĀRT DATORU.
    Jūsu karti uztur XFree %s, kam var būt labāks 2D atbalsts.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support but only with XFree %s.
    Your card is supported by XFree %s which may have a better support in 2D.
lv: Jūsu karte spēj nodrošināt 3D akselerāciju, bet tikai ar XFree %s.
    Jūsu karti uztur XFree %s, kam var būt labāks 2D atbalsts.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s,
    NOTE THIS IS EXPERIMENTAL SUPPORT AND MAY FREEZE YOUR COMPUTER.
lv: Jūsu karte spēj nodrošināt 3D akselerāciju ar XFree %s.
    ŅEMIET VĒRĀ, KA TAS IR EKSPERIMENTĀLS ATBALSTS, KAS VAR UZKĀRT DATORU.

en: Your card can have 3D hardware acceleration support with XFree %s.
lv: Jūsu karte spēj nodrošināt 3D akselerāciju ar XFree %s.

en: Your choice? (0/1, default `%s')
lv: Jūsu izvēle? (0/1, noklusēti %s)

en: Your choice? (default %s)
lv: Jūsu izvēle? (noklusēti %s)

en: Your choice? (default `%s'%s)
lv: Jūsu izvēle? (noklusēti `%s'%s)

en: Your personal phone number
lv: Jūsu privātais telefona numurs

en: Your printer model
lv: Jūsu printera modelis

en: Your system does not have enough space left for installation or upgrade (%d > %d)
lv: Jūsu sistēmā vairs nav brīvas vietas instalēšanai vai uzlabošanai (%d > %d)

en: Your system is low on resources. You may have some problem installing
    Mandrake Linux. If that occurs, you can try a text install instead. For this,
    press `F1' when booting on CDROM, then enter `text'.
lv: Jūsu sistēmai trūkst resursu. Mandrake Linux instalēšanas laikā var
    rasties problēmas. Ja tā notiek, varat pamēģināt teksta instalēšanu.
    Lai to izdarītu, nospiediet`F1', ka notiek ielāde no CDROM, tad ievadiet
    `text'.

en: Yugoslavian (latin)
lv: Dienvidslāvu (latīņu)

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: a number
lv: numurs

en: access to X programs
lv: piekļuve X programmām

en: access to administrative files
lv: piekļuve administrēšanas failiem

en: access to compilation tools
lv: piekļuve kompilēšanas rīkiem

en: access to network tools
lv: piekļuve tīkla rīkiem

en: access to rpm tools
lv: piekļuve rpm rīkiem

en: alert configuration
lv: trauksmes konfigurācija

en: allow "su"
lv: atļaut "su"

en: apmd is used for monitoring battery status and logging it via syslog.
    It can also be used for shutting down the machine when the battery is low.
lv: apmd paredzēts baterijas stāvokļa novērošanai un grāmatošanai ar syslog.
    To var izmantot arī datora izslēgšanai, kad baterija ir izlādēta.

en: browse
lv: pārlūkot

en: but not matching
lv: bet nesakrīt

en: cable connection detected
lv: Noteikts kabeļa savienojums

en: choose device
lv: izvēlieties ierīci

en: choose image file
lv: izvēlieties attēla failu

en: chunk size
lv: gabala izmērs

en: class of hardware device
lv: Aparatūras iekārtas klase

en: click here if you are sure.
lv: klikšķiniet šeit, ja esat pārlecināts.

en: comma separated numbers
lv: ar komatu atdalīti skaitļi

en: comma separated strings
lv: ar komatu atdalīta virkne

en: commands before booting, or 'c' for a command-line.
lv: komandas pirms saakneesanas, vai 'c', lai izsauktu komandrindu.

en: compact
lv: kompakts

en: consolehelper missing
lv: konsoles palīgs nav pieejams

en: could not find any font in your mounted partitions
lv: nevarēju atrast nekādus fontus montētajās diska sadaļās

en: could not find any font.
lv: netika atrasts neviens fonts.

en: cron is a standard UNIX program that runs user-specified programs
    at periodic scheduled times. vixie cron adds a number of features to the basic
    UNIX cron, including better security and more powerful configuration options.
lv: cron ir parasta UNIX programma, kas palaiž lietotāju norādītās programmas
    periodiski ieplānotos laikos. vixie cron piedāvā virkni papildus
    iespēju salīdzinot ar UNIX cron, tajā skaitā arī labāku drošību un daudz
    izvērtstākas konfigurēšanas iespējas.

en: daily
lv: ik dienu

en: default
lv: pēc noklusēšanas

en: detected %s
lv: atklāts %s

en: detected on port %s
lv: atklāts uz porta %s

en: device
lv: ierīce

en: dhcpd Config...
lv: Konfigurēju dhcpd...

en: dhcpd Server Configuration
lv: dhcpd servera konfigurācija

en: disable
lv: atslēgt

en: dismiss
lv: atmest

en: done
lv: izdarīts

en: drakfirewall configurator
    
    Make sure you have configured your Network/Internet access with
    drakconnect before going any further.
lv: drakfirewall konfigurators
    
    Pārliecinieties, kas nokonfigurējāt tīkla/Internet piekļuvi ar
    drakconnect, pirms doties tālāk.

en: enable
lv: ieslēgt

en: enable radio support
lv: ieslēgt radio atbalstu

en: error unmounting %s: %s
lv: kļūda nomontējot %s: %s

en: ethernet card(s) detected
lv: ethernet karte(s) atrasta

en: file list sent by FTP: %s
lv: Pa FTP aizsūtīto failu saraksts: %s

en: final resolution
lv: galējā izšķirtspēja

en: force
lv: piespiest

en: hard disk model
lv: cietņa modelis

en: here if no.
lv: šeit, ja nē.

en: high
lv: augsts

en: hourly
lv: ik stundu

en: if needed
lv: ja nepieciešams

en: important
lv: svarīga

en: kdesu missing
lv: trūkstošs kdesu

en: level
lv: līmenis

en: lpd is the print daemon required for lpr to work properly. It is
    basically a server that arbitrates print jobs to printer(s).
lv: lpd ir drukas demons, kas ir nepieciešams lpr pareizai darbībai. Tas ir
    serveris, kas nosūta drukas uzdevumus printeri(e)m.

en: maybe
lv: varbūt

en: mkinitrd optional arguments
lv: mkinitrd papildus argumenti

en: mkraid failed
lv: mkraid neizdevās

en: mkraid failed (maybe raidtools are missing?)
lv: mkraid neizdevās (varbūt nav uzstādīti raidtools?)

en: monthly
lv: ik mēnesi

en: mount failed:
lv: montēšana neizdevās:

en: mounting partition %s in directory %s failed
lv: sadaļas %s montēšana direktorijā %s neizdevās

en: must have
lv: nepieciešama

en: named (BIND) is a Domain Name Server (DNS) that is used to resolve host names to IP addresses.
lv: named (BIND) ir domēnu vārdu serveris (DNS), kas tiek izmantots hostu vārdiem atbilstošo IP adrešu noskaidrošanai.

en: new
lv: jauns

en: nice
lv: derīga

en: no fonts found
lv: fonti nav atrasti

en: none
lv: neviens

en: not enough room in /boot
lv: nepietiek vietas /boot sadaļā

en: number of capture buffers for mmap'ed capture
lv: Uztveršanas buferu skaits mmap-ētai uztveršanai

en: omit raid modules
lv: izlaist raid moduļus

en: omit scsi modules
lv: izlaist scsi moduļus

en: package 'ImageMagick' is required to be able to complete configuration.
    Click "Ok" to install 'ImageMagick' or "Cancel" to quit
lv: Priekš korektas darbības nepieciešama pakotne
    'ImageMagick'. Klikšķiniet uz "Labi", lai instalētu
    'ImageMagick', vai uz "Atlikt" lai izbeigtu

en: paranoid
lv: paranoisks

en: parse all fonts
lv: analizēt visus fontus

en: partition %s
lv: sadaļa %s

en: partition %s is now known as %s
lv: sadaļa %s tagad ir zināma kā %s

en: please choose the date to restore
lv: lūdzu, izvēlieties datus, kurus atjaunot

en: please wait during ttmkfdir...
lv: uzgaidiet ttmkfdir laikā...

en: please wait, parsing file: %s
lv: lūdzu gaidiet, analizēju failu: %s

en: reconfigure
lv: pārkonfigurēt

en: restrict
lv: ierobežot

en: running
lv: darbojas

en: search
lv: meklēt

en: secondary
lv: sekundārs

en: select path to restore (instead of /)
lv: izvēlieties ceļu, uz kuru atjaunot (ja ne uz /)

en: serial
lv: seriāla

en: server
lv: serveris

en: service setting
lv: servisa uzstādījums

en: simple
lv: vienkāršs

en: stopped
lv: apturēts

en: text box height
lv: teksta laukuma augstums

en: text width
lv: teksta platums

en: the list of alternative drivers for this sound card
lv: šīs skaņu kartes alternatīvo draiveru saraksts

en: the module of the GNU/Linux kernel that handles the device
lv: GNU/Linux kodola modulis, kas regulē to ierīci

en: type1inst building
lv: type1inst uzbūve

en: use dhcp
lv: izmantot dhcp

en: use pppoe
lv: izmantot pppoe

en: use pptp
lv: izmantot pptp

en: very nice
lv: ļoti derīga

en: weekly
lv: ik nedēļu

en: when checked, owner and group won't be changed
lv: kad atzīmēts, īpašnieks un grupa netiks izmainīti

en: with /usr
lv: ar /usr

en: x coordinate of text box
    in number of characters
lv: teksta laukuma x koordināte,
    simbolu skaits

en: xfs restart
lv: xfs pārstartēšana

en: y coordinate of text box
    in number of characters
lv: teksta laukuma y koordināte,
    simbolu skaits
